Varis Tedavisinde Özel Merkezler İle Devlet Hastaneleri Arasındaki Farklar

Ücretsiz Muayene Formu


  Varis sorunu yaşayan kişiler, özellikle bu sorunu yaşamaya başladıkları ilk evrede kozmetik olarak rahatsız olmaktadır. İlerleyen evrelerde ise, kozmetik sorun daha fazla büyüdüğü gibi çeşitli sağlık sorunlarının görülmesiyle beraber daha fazla sıkıntı oluşturmaktadır. Bu yüzden, varislerin en kısa sürede tedavi edilmesi büyük önem taşımaktadır.

  Varis tedavisi noktasında, özel merkezler ile devlet hastaneleri arasındaki farkların en büyüğü; Genellikle devlet hastaneleri varis tedavisinde ameliyat yöntemini tercih ederken, özel merkezler bu evrede ağırlıklı olarak ameliyatsız tedavi yöntemlerini tercih etmektedir. Kliniğimizde sizlere varis tedavisi noktasında, ameliyatsız yöntemler arasında yer alan lazer ile tedavi, köpük ile tedavi, radyofrekans ile tedavi ve skleroterapi ile tedavi yöntemleri tercih edilmektedir. Bu tedavi yöntemleri arasından tercih edeceğiniz yöntem sadece 5 ile 10 dakika arasında sürecektir.

  Ameliyatlı ile ameliyatsız varis tedavisi arasındaki farklar
  •Ameliyatsız varis tedavisi yöntemi uygulandığı zaman, kişide herhangi bir iz kalmaz. Fakat ameliyatlı tedavi yöntemi uygulandığında bu tedavinin uygulandığı kişilerde kesik ve dikiş izleri şeklinde izler kalmaktadır.
  •Ameliyatsız tedavi hijyenik klinik ortamında, rahat bir şekilde uygulanabilmektedir. Fakat ameliyatlı tedavi yönteminin ameliyathane koşullarında uygulanması gerekmektedir.
  •Ameliyatlı tedavi yöntemini tercih ettiğiniz zaman, bir süre istirahat etmeniz gerekmektedir. Fakat ameliyatsız tedavi yöntemi uygulandığı takdirde, aynı gün içerisinde hayatınıza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.
  •Ameliyatsız yöntemde gerek bölgesel, gerekse genel anestezi gerekmemektedir. Fakat ameliyatlı yöntemde, kişinin genel anestezi altında olması gerekir.
  •Ameliyatsız tedavi yönteminin, herhangi bir sınırlaması bulunmamaktadır. Ameliyatlı tedavi yönteminde ise, yaş sınırı yer alır.
  •Şeker ve hipertansiyon gibi rahatsızlıklara sahip olmanız, ameliyatsız yöntemlerin uygulanmasını engellememektedir. Fakat bu tarz ek hastalıklar, ameliyatlı yöntemler için bir engel teşkil etmektedir.

  Ücretsiz Muayene İmkanı
  Alanında uzman Kalp ve Damar Cerrahi Uzmanı doktorlarımız eşliğinde kliniklerimizde hastalarımıza ücretsiz muayene imkanı sağlamaktayız. Kliniğimizde, SGK ile anlamamız olmamasına rağmen SGK’lı hastalarımıza %50 indirim uygulanmaktadır.
   

  Yorum ekle

  Biz Sizi Arayalım

  Ücretsiz muayene fırsatından hemen Yararlanın.


   ÜCRETSİZ MUAYENE FIRSATI

   Sağlığınız Bize Emanet

   Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.