Varis Tedavisi İçin Geç Kalmayın!

Ücretsiz Muayene Formu


  Varis tedavisi için, başlangıç evresinde tarafımıza ulaşan hastalarımız kısa sürede eski sağlıklı günlerine geri dönebilmektedir. Varis başlangıcı esnasında kişileri rahatsız etmeyen belirtiler bir sonraki evrelerde hayatınızda olumsuz değişimlere neden olabilir. Farklı derecelerde değerlendirilen varis belirtileri gözlendiğinde erken dönemde doktora başvurmak birkaç seansla bu sorundan kurtulacağınız anlamına gelir. Kılcal damarlı varis ve diğer varis formlarında geliştirilen, modern teknikleri kullanan Climed Nişantaşı kliniğimize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

  Varis en çok kimlerde görülür?

  Varis hastalığı toplumumuzda genellikle kadınlarla özdeştirilmektedir. Varis tedavisi için hastanelere başvuran hastaların kayıtlarına da baktığımızda kadın oranı yüksek olsa da bu vaka cinsiyete indirgenmemeli ve erkeklerde de görüldüğü bilinmelidir. Kadınlarda 40 yaş erkeklerde 50 yaş üstünde görülen varis başka faktörlere bağlı olarak da ortaya çıkmaktadır. Varis belirtileri kilo sorunu olan, gebe, sürekli ayakta duran ve ailesinde varis geçmişi olan bireylerde sıkça görülmektedir.

  Varis tedavisinde gelinen son nokta nedir?

  Varis tedavisi için yapılan araştırmalar sonucu yeni yöntemlerle başarılı sonuçlar alınmaktadır. Teknolojiyi yakından takip eden ve ameliyatsız tekniklerle acısız, ağrısız tedavi hizmeti sunan özel klinik ve hastanelerde;

  • Lazerle varis tedavisi (Kılcal damarlı varisler), Radyo frekans ile varis tedavisi (Kılcal varis ve diğer varis formları, Köpükle varis tedavisi (İlerleri derecede varisler) uygulanmaktadır.

  Muayenemizde hasta kabullerini sürdüren Kalp Damar Cerrahlarımız işini özveri ile yapan ekibiyle birçok hastayı eski sağlıklı günlerine kavuşturmuştur. Tekrar riski düşük, başarı oranı yüksek olan bu tekniklerle ilgili detaylı bilgi almak ve randevu oluşturmak için bizlere ulaşabilirsiniz.

  Canlı Sohbet Hattı’ndan doktorlarımıza ulaşın

  Sitemizin sağ alt tarafından bulunan Canlı Destek Hattı üzerinden doktorlarımız aklınıza takılan tüm sorulara yanıt veriyor. Tedavi öncesi ve sonrasında aklınıza takılan konularda destekçiniz olan doktorlarımız alanında 30 yıllık deneyime sahiptir ve özverili bir ekip ile çalışmaktadırlar. Steril klinik ortamımız, hasta ve yakınlarının memnuniyetini her şeyin üstünde tutan Climed Kliniğimizde yer alan genel Cerrah ve Kalp Cerrahlarımız her daim hizmetinizdedir.

  Sağlıklı günler dileriz.

  Yorum ekle

  Biz Sizi Arayalım

  Ücretsiz muayene fırsatından hemen Yararlanın.


   ÜCRETSİZ MUAYENE FIRSATI

   Sağlığınız Bize Emanet

   Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.