Varis Başlangıcı

Ücretsiz Muayene Formu


  Derinizin altındaki damarların belirgin bir yapıya bürünmesi ile beraber sinyallerini verir. Cilt altındaki toplardamarların genişlemesi ve kıvrımlı bir şekil alması ile açıklamaktayız. Estetik açıdan da rahatsızlık uyandırır. Özellikle bayanların yaşamış olduğu sorun ile ilgili modern tıbbın ürettiği yeni alternatifler bulunmaktadır. Kılcal varis olarak adlandırılan, ileri seviyeye ulaşmamış olanlara  tedbir alınması durumunda hastalık ile mücadele etmek kolaylaşır.

  Bitkisel Tedavisi Mümkün Mü?

  Rahatsızlığının üzerinde hiçbir etkisi olmayan bitkisel metotlar özellikle son dönemlerde oldukça popüler hale geldi. Bitkisel karışımlar ile insanlar üzerinde etki yaratmaya çalışan kişilerin varlığı ne yazık ki hastalığın seyrinin ilerlemesine neden oluyor. Varis bitkisel tedavisi adı altında satılan ürünlerin ekonomik zarar vermek gibi ayrı bir boyutu da bulunmaktadır. Bu bağlamda varis nedenleri iyi bir şekilde bilinmeli ve belirtileri fark edildiği an uzman hekimlerden destek alınmalıdır.

  Başlangıcı Nasıl Anlaşılır?

  Neden olan birçok faktör bulunmaktadır. Birden fazla nedenin bir araya gelerek oluşturduğu zararları vakanın ilerleme durumuna göre değişir. Başlangıcı nasıl anlaşılır? Sorusuna yanıt verecek olursak;

  • Vücut dışında belli olmaya başlayan damarlar ilk evrede kaşıntı ile kendini gösterir.
  • Kaşıntının artması ile beraber; ayakta yanma, ateş ve sızı gibi reaksiyonlar oluşur.
  • Son aşamada ise derinizin altında yer alan toplar damarlar kendini net bir şekilde göstermeye başlar.
  • Başlangıcı vuku bulduktan sonra kişi uzun süre ayakta duramaz, erken yorulur ve ayağındaki yorgunluk hissi dinlenmiş olsa da kolay kolay geçmez.

  Ağrısı için ne yapmalı diyerek kliniğimize ulaşan hastalarımızı öncelikle muayeneye davet ediyor ve kendilerine varis tedavisi ile ilgili bilgi aktarıyoruz. Sizin de başınız dertte ise bizimle irtibata geçebilirsiniz.

  Hangi Doktora Gidilir?

  Damarsal bir hastalıktır. Bu nedenle belirtileri kendini gösterdiği an başvurmanız gereken bölüm “Kalp ve Damar Cerrahi”dir. İyi bir klinik ve işinde uzman bir hekim sayesinde sorunundan kısa sürede kurtulabilir, gündelik yaşamınıza geri dönebilirsiniz. Climed Nişantaşı kliniğimizde modern metotlar kullanarak sayısız operasyonun altına imzasını atmış uzmanlarımız bir telefon kadar yakınınızdadır.

  Yorum ekle

  Biz Sizi Arayalım

  Ücretsiz muayene fırsatından hemen Yararlanın.


   ÜCRETSİZ MUAYENE FIRSATI

   Sağlığınız Bize Emanet

   Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.