Skleroterapi ile Göz Çevresindeki Damarları Yok Etmek

Ücretsiz Muayene Formu


   

  Skleroterapi ile göz çevresindeki damarları yok etmek uzman bir hekimin steril ortamda yaptığı yapmış olduğu operasyon ile mümkündür. Özel klinik ve hastanelerde son dönemlerde kullanılan skleroterapi yöntemi birçok tedavide etki gösterdiği gibi göz çevresinde oluşan damarlarda da olumlu sonuç yaratmaktadır. Vücudumuzun en önemli organı olan gözlerimizde beliren sağlık sorunları ciddi reaksiyonlara neden olur. Bununla beraber estetik açıdan en dikkat çeken yerimiz olduğu için göz çevresinde belirgin olan venler skleroterapi dediğimiz yöntem ile kontrol altına alınmalıdır. Göz çevresindeki damarlar nasıl geçer? Sorusu ile kliniğimizi arayan hastalarımıza uyguladığımız metotlar ile ilgili detayları aktarıyoruz. Varis tedavisinde de kullandığımız skleroterapi yöntemi göz çevresindeki damarlar için en etkili sonucu vermektedir. Göz çevresindeki damarlar neden çıkar? Sorusunu içinizden geçirdiğini duyar gibi oluyoruz. Bunun net bir cevabı maalesef yok. Kalıtsal yatkınlık faktörünü göz önünde bulundurarak gözaltında yer alan damarları kontrol altına almak oldukça önemli.

  Göz Altı Damarlarına Bitkisel Çözüm

  Göz altı damarlarına bitkisel çözüm yolları arayan hastalarımıza bunun nafile bir çaba olduğunu ve tek yolun cerrahi müdahaleden geçtiğini anlatmaya çalışıyoruz. Göz altı damarları için krem ya da bitkisel karışımları kullanmanın tedavi sürecine hiçbir katkısı olmadığı gibi zaman kaybıdır. Göz çevresindeki damarlara lazer tedavisi toplardamarın boyutuna göre belirlenir. Fakat bizler göz altı damarları tedavisi için genellikle skleroterapi yöntemini kullanmaktayız. Peki, skleroterapi yöntemi ile göz altı damarları nasıl kapatılır? İşte cevabı…

  • Göz çevresinde yer alan toplardamarlar için kullanmış olduğumuz skleroterapi yönteminde anesteziye gerek duyulmaz.
  • Toplardamara enjekte edilen sklerozan (büzüştürücü) maddesi uygulanır ve damarlar deri altında kaybolur.
  • Birkaç seanstan sonra göz altındaki damarlar tamamen kontrol altına alınır.

  Göz altında damarların gözükmesi istisnasız hiçbir hastanın istemeyeceği bir durumdur. Ağrısız ve acısız bir uygulama olan skleroterapi tedavisi ile ilgili bizlere ulaşabilirsiniz.

  Göz Altı Damarlarına Hangi Bölüm Bakar?

  Göz altı damarlarında yaşanan bu sorun ile Kalp Damar Cerrahisi ilgilenir. Damarsal hastalıklar arasına giren göz çevresindeki meydana gelen görünür damarlardan kurtulmak için iletişim numaralarımızdan günün 24 saati arayabilir, ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

  1 yorum

  • Gozaltımda ozellıkle bı tarafında damarlar oldukca belırgın nasıl bır cozumu olabılır

  Biz Sizi Arayalım

  Ücretsiz muayene fırsatından hemen Yararlanın.


   ÜCRETSİZ MUAYENE FIRSATI

   Sağlığınız Bize Emanet

   Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.