Siyah Nokta Lazer Tedavisi

Ücretsiz Muayene Formu


  Siyah Nokta Lazer Tedavisi dönem itibariyle her türlü hastalık, estetik problem, kişisel bakım vb. alanlarda kullanılan lazer yöntemiyle rahatlıkla gerçekleştirilen bir rahatsızlıktır. Siyah noktalar özellikle yüz bölgesinde oluştuğu zaman kişiler için son derece rahatsız edici bir hal alır. Çoğu zaman özel günlerde, davetlerde ya da önemli bir toplantıda yüzünüzde ortaya çıkan bu siyah noktalardan dolayı kendinizi kötü hissedebilirsiniz. Sırf bu yüzden toplum içine çıkmayan gençlerin olduğunu söylemek mümkün. Ancak günümüz şartları bu siyah noktaların sizin için bir kader olmadığını göstermekte. Siyah nokta lazer tedavisi özel hastane ve kliniklerde doktor kontrolünde gerçekleştirilen bir uygulamadır. Bu sayede siyah noktalardan sadece birkaç dakika içinde tamamen ve kalıcı olarak kurtulabilirsiniz.

  Siyah Noktanın Tanısı Ve Teşhis Edilmesi

  Siyah Noktanın Tanısı Ve Teşhis Edilmesi işleminin mutlaka doktor tarafından yapılması gerekir. Örnekle anlatacak olursak yüzünde siyah nokta fark eden bir kişi doktora gitmek yerine internet üzerinde kendince kısa bir araştırma yapıyor. Ve burada yazılanlardan etkilenerek çeşitli internet sitelerinden siyah noktalar için kremler satın alıyor. Bu kremleri cildine uyguladıktan sonra herhangi bir etkisinin olmadığını hatta cildi hassas ise siyah noktalar dışında cildinde bir de kızarıklık, kaşıntı veya döküntü gibi başka problemlerin baş gösterdiğini fark ediyor. Sonra pes etmiyor ve internet üzerinden araştırmasına devam ediyor. Bu kez alternatif tıbba yönelerek şansını bir de bitkilerle deniyor. Çeşitli bitkilerden yaptığı kürleri cildine uyguluyor. Ve sonuç yine hüsran. Bu durumda artık yapılacak tek şey kalıyor, o da doktora gitmek. Doktora gittiğinde rahatsızlığının siyah nokta olduğunu buna ek olarak cilt üzerinde yoğun tahriş ve döküntülerin olduğunu öğreniyor. Erken davranıp doktora gitmiş olsaydı siyah nokta lazer tedavisiyle hızlıca kurtulmuş olacaktı.

  Lazer Tedavisinin Avantajları

  Siyah noktalar üzerine lazer cihazıyla tış yapılarak gerçekleştirilen işlemin aşamaları şu şekildedir:

  • Lazer cihazıyla atış yapılacak yerlerin üzerine ısıyı hissetmemeniz adına bölgesel olarak uyuşma sağlayan bir krem sürülür.
  • Daha sonrasında siyah noktaların olduğu tüm alanlar üzerine tek tek lazerle atış yapılır.
  • Siyah noktanın üzerinde ısınmaya başlayan lazer ışınları buradaki siyah noktaları ve köklerini ısıyla kurutarak yakar ya da buharlaştırır.

  Bu işlemler sonrasında cildiniz yeniden o eski pürüzsüz haline kavuşur.

  Yorum ekle

  Biz Sizi Arayalım

  Ücretsiz muayene fırsatından hemen Yararlanın.


   ÜCRETSİZ MUAYENE FIRSATI

   Sağlığınız Bize Emanet

   Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.