Sivilcelere Bitkisel Çözüm

Ücretsiz Muayene Formu


  Sivilcelere Bitkisel Çözüm için sunulan ve özellikle sabah kuşağındaki televizyon programlarında, internette, sosyal medyada vb. pek çok yerde anlatılan bitkisel kürlerin çok büyük bir kısmı aldatmacadır. Sivilcelere bitkisel çözüm olarak sunulan bazı bitkilerin iyi geldiği doğrudur. Ancak bitkisel tedavi adı altında anlatılan ve tarifi verilen birçok karışım tedaviden çok insan cildine zarar vermektedir. Dünya üzerinde 7 milyarın üzerinde insan yaşamaktadır. Herkesin cilt ve ten özellikleri birbirinden farklıdır. Dolayısıylaher cilt için ideal otu ve karşımı bulmak, uygulayıp denemek imkansızdır.

  Sivilcelere bitkisel çözüm olarak hazırlanan bu karışımların da her cilt için tedavi edici etki göstermesini beklemek oldukça saçma bir yaklaşım olacaktır. Zira bir kişi için iyi gelen bir bitkisel karışım tedavisi bir başkası için işe yaramayabilir. Üstelik hassas ciltlerde sorunlar kaşıntı ve beraberinde kızarıklık, tahriş, döküntü, gözeneklerin tıkanması gibi durumlar ortaya çıkabilir. Böylesi durumlarda sivilcelerden çok daha büyük bir orunla karşı karşıya kalabilirsiniz.

  Sivilceler Nasıl Tedavi Edilmelidir?

  Sivilceler Nasıl Tedavi Edilmelidir? Bitkisel tedaviyi tek başına önermediğimiz bu durum karşısında insanlara modern teknolojinin geliştirdiği ve sivilce problemini %100 ortadan kaldıracak bir çözüm sunmaktayız. Bu da Radyo Frekansla Sivilce Tedavisi Yöntemidir. Bu uygulama öncesinde mutlaka doktorun sivilcelerinizi detaylı bir şekilde incelemesi gerekmektedir. Çünkü sivilceler her ciltte farklı oluşur ve farklı reaksiyonlar ortaya çıkarır. Sivilceler nasıl tedavi edilmelidir? İşte Cevabı:

  • Muayene sonrası radyo frekans cihazına bağlı bir çubuk yardımıyla cihazın üretmiş olduğu radyo dalgaları sivilceler üzerine iletilir.
  • Sivilce üzerinde ısınmaya başlayan radyo dalgaları sivilceleri yakmaya başlar.
  • Yanarak tahribata uğrayan sivilceler cilt üzerinden tamamen temizlenene dek bu işlem uygulanır.

  Cihazın cilt üzerinde ısıtma yaratması sizi tedirgin etmesin. Çünkü bu sırada cildinize bu ısıyı hissetmeyesiniz diye okal olarak uyuşturma sağlayan bir krem sürülür. Ya da yapılacak olan işlemin uzunluğuna göre hafif bir iğne de yapılabilir. İşlem sonrası, o gün içinde radyo frekans uygulanan bölgeye fazla müdahalede bulunmayınız. Sonraki gün sadece doktor tarafından önerilen bitkisel tedavi yöntemlerini cildinize uygulayabilirsiniz. Tavsiyemiz bitkilerin tedavi edici gücünü kullanmanızdan yana. Ancak bu doktor kontrolünde olmalı.

  1 yorum

  Biz Sizi Arayalım

  Ücretsiz muayene fırsatından hemen Yararlanın.


   ÜCRETSİZ MUAYENE FIRSATI

   Sağlığınız Bize Emanet

   Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.