Sivilce Tedavisi Nasıl Yapılır?

Ücretsiz Muayene Formu


  Sivilce tedavisi nasıl yapılır? Sivilce tedavisi, vücudun herhangi bir yerinde çıkmış olan akne sorununu hasarsız bir şekilde ortadan kaldırmak için izlenen aşamaların tümünü kapsar. Tüm tedavi süreçlerinde olduğu gibi sivilce mücadelesinde de geleneksel yollara başvurmak hasarı arttırmaktan başka bir sonuç doğurmayacaktır. Sivilce tedavisi kesin çözüm adı altında internette yaptığınız araştırmalar sonucunda edindiğiniz bilgiler kısmi etkilere sahiptir. Birçoğu sivilce sorunu ile mücadele etmeyi vaat ederken ciltte farklı reaksiyonlara neden olur. Sivilcelerin kurutulması ya da yok edilmesi için başvurulan bu metotlar yerine profesyonel hekimlerin tavsiyelerine kulak vermeli ve tedavi sürecini hızlandırmalısınız. Şimdi akne tedavisinde kullanılan ilaçlar ve özel karışımları bir kenara bırakarak kliniğimizde gerçekleşen akne tedavisine göz atalım…

  •  Climed Nişantaşı kliniğimizde gerçekleştirdiğimiz akne tedavisinde radyo frekans tekniğini kullanmaktayız.
  • Cildinizde hiçbir hasar ve iz bırakmadan başvurduğumuz bu yöntemin yanı sıra sivilce tedavisi lazer tekniğine de başvuruyoruz.
  • Her iki metotta akneler etkisiz hale getirilirken, önceden oluşmuş olan sivilce izleri de kusursuz bir şekilde yok edilmektedir.

  Ergenlik döneminde olduğu gibi yetişkinlerde de karşılaştığımız akne tedavisi için kliniğimizde yer alan hekimler bir telefon uzağınızdadır.

  Sivilce Tedavisinde Bitkisel Formüller Etkili Mi?

  Sivilce tedavisinde bitkisel metotlar tek başına asla yeterli değildir. Genellikle aktarlarda satılan ot ve kremler ile tedavi edilmeye çalışan sivilceler zamanla deride nüfus ederek iltihaplara neden olur. Kişisel fiziksel görünümünü etkilediği gibi psikolojik bir tahribasyona da neden olan sivilce tedavisi için tıbbın önerilerine kulak vermeniz önemlidir. Aksi takdirde patlatılarak yok edilmeye çalışan sivilceler daha büyük cilt sorunlarına neden olacaktır.

  • Sivilceler sıkıldığında dışarıya boşalacak bir ağız yoksa iltihaplı alandan çıkan bakteriler cildin içine doğru dağılacaktır.
  • Dışarıya boşalamayan sivilceler hem enfeksiyon hem yabancı cisim reaksiyonu nedeni ile sivilce izleri dediğimiz cilt sorunlarının yaşanmasına neden olur.

  Sivilcelerinizden arınmak için patlatma ya da bitkisel kürlere değil hekimlerin önermiş olduğu metotlara başvurmalısınız.

  Akne Tedavisinde Yeni Metot: Radyo Frekans

  Sivilce tedavisi için kliniğimize gelen hastalara önerdiğimiz radyo frekans yöntemi ile akne tamamen yok edilir ve oluşan izler kaybolur. Buharlaştırma yolu ile üzerinde işlem yaptığımız aknenin içi tamamen boşaltılarak yeni akne sorunlarının oluşmaması adına çeşitli maske ve peeling uygulamaları yapılır. Radyo frekans ve sivilce tedavisi lazer faaliyetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için iletişim numaralarımızdan her daim bizleri arayabilirsiniz.

  Yorum ekle

  Biz Sizi Arayalım

  Ücretsiz muayene fırsatından hemen Yararlanın.


   ÜCRETSİZ MUAYENE FIRSATI

   Sağlığınız Bize Emanet

   Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.