Sivilce İzleri Nasıl Geçer?

Ücretsiz Muayene Formu


  Sivilce izleri nasıl geçer? Sorusuna hayatında herkes yanıt aramıştır. Ergenlik dönemi ile başlayan sivilce sorunu hayatın bütün dönmelerinde karşımıza çıkmaya devam eder. Baştan şunu belirtmek gerekir ki sivilce izleri için kesin çözüm başlığında sizlere sunulan bitkisel karışımlar ya da çeşitli ilaçlar sivilcelerden kurtulmanızda sadece geçici etki edecektir. Ergenlik çağına yeni giren gençlerin adeta korkulu rüyası olan sivilce izleri için tıbbi formüller şarttır. Bunun aksini düşünerek sivilce izleri için maske ya da krem kullanmak izlerin cildinizde daha fazla nüfuz etmesinden başka bir işe yaramayacaktır. Peki, sivilce izleri nasıl oluşur gelin bu sürece hep beraber bakalım…

  • Sebum dediğimiz yağ bezesi ve bakteri karışımı maddenin cildinizin altında birikmesiyle beraber oluşan iltihaplara sivilce diyoruz.
  • Sivilcelerden kurtulmak için hastaların yapmış olduğu en büyük hata sıkarak patlamalarını sağlamaktır.
  • Sivilceler sıkıldığında cilt altında birikmiş olan sebumların bir kısmı dışa bir kısmı ise cildin altına doğru hareket eder.
  • Cilt altına geçen iltihap kendine yer bulmak için “sivilce izleri” dediğimiz cilt sorununa neden olur.

  Sivilce gibi rahatsız edici bir sorundan kurtulmak isterken cildinizde daha büyük bir etki yaratacak olan sivilce izlerini görmemek adına profesyonel tedavi yöntemlerinden yararlanmalı ve uzman hekimlerden destek almalısınız.

  Sivilce Tedavisinde Uygulanan Yöntemler Nelerdir?

  Tıp dünyasında modern tedavi metotları arasında yerini almış olan radyo frekans tekniği sivilce ve sivilce izlerinde de etkili olmaktadır. Alanında uzman hekimler tarafından uygulanan radyo frekans yöntemi ile sivilceler yok edildiği gibi daha önceden oluşan sivilce izleri de tamamen yok edilmektedir. Sivilce tedavisinde başvurduğumuz radyo frekans yöntemi ile;

  • Cildinizde oluşan sivilceler radyo frekans yöntemi sayesinde buharlaştırılarak içi boşaltılır.
  • Sivilceleri patlatma sırasında iltihabın içe akması durumu radyo frekansta kesinlikle yaşanmaz.
  • Hastaların cildinde bulunan sivilce izleri yine radyo frekans yöntemi kullanılarak yok edilir.

  Sivilceleri geçirmek için bitkisel çözümlere başvurmak ya da ilkel bir metot olarak gösterebileceğimiz patlatma işlemini yapmadan bizimle iletişime geçebilir, uzman hekimlerimizden destek talep edebilirsiniz.

  Uzman Hekimlerimiz Bir Telefon Kadar Yakınınızdadır

  Sağlık sektöründe 23 yıldan bu yana hizmet veren  Climed Nişantaşı kliniğimizde hastaların bütçelerine dost bir ücretlendirme politikası uygulanır.

  Yorum ekle

  Biz Sizi Arayalım

  Ücretsiz muayene fırsatından hemen Yararlanın.


   ÜCRETSİZ MUAYENE FIRSATI

   Sağlığınız Bize Emanet

   Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.