Radyo Frekansla Sivilce Tedavisi

Ücretsiz Muayene Formu


  Radio Frekansla Sivilce Tedavisi uzun yıllardır gerçekleştirilen bir operasyondur. Radio frekans cihazının hastalıklar için tedavi yöntemi olarak kullanılması 90’lı yılların başında gerçekleşmiştir. Bu cihaz önceleri ben tedavisi, varis, hemanjiom sonraları hemoroid vb. hastalıklar için kullanılmış ve oldukça iyi sonuçlar elde edilmiştir. Radio frekansla sivilce tedavisi ise 2000’li yıllardan sonra kullanılmaya başlanmıştır. Günümüzde başta Sivilce (akne) olmak üzere; siyah nokta, folikülit, komedon, ben tedavisi, leke tedavisi vb. tüm cilt sorunları için kullanılmakta olan radyo frekans tamamı için %100 başarı sağlamıştır. Oldukça basit bir uygulama olan bu cihaz sayesinde yaş sınırlaması olmaksızın herkes tedavi olabilmektedir.

  Radio Frekans Uygulamasının Sağladığı Avantajlar

  Radio frekans uygulaması hangi rahatsızlık için kullanılırsa kullanılsın kesinlikle kesin tedavi sağlamakta olup zaman açısından da inanılmaz bir tasarruf sağlamaktadır. Bunu detaylıca açıklayacak olursak;

  • İşlem sırasında herhangi bir ameliyat söz konusu olmadığı için ne büyük ameliyathaneler ene de karmakarışık diğer ameliyathane cihazlarına ihtiyaç vardır. Küçük ve mutevazi bir klinik ortamı operasyon için yeterlidir.
  • Radio frekansla sivilce tedavisi basit olmasına basit bir işlemdir. Ancak operasyonu gerçekleştirecek olan kişinin mutlaka alanında uzman olan bir doktor olması gerekmektedir. İşlem bu sayede %100 başarı sağlayabilir.
  • Narkoz vb. bir işlem gerekmeden, hastalar uyutulmadan sadece 25-30 dakika gibi kısa bir sürede tedavi yapılabilir. Ve tedavi biter bitmez masadan kalkıp evinizin yolunu tutabilirsiniz.

  Hem zamandan hem de harcadığınız onca emekten tasarruf sağlayacak bu işlem sonrası sivilcelerinizin tekrarlama ihtimali yok denecek kadar azdır. Şayet tekrarlaması durumunda ikinci bir seans yapılarak üçüncüsü tamamen engellenmiş olur. Ayrıca gözaltındaki kolesteatom adını verdiğimiz sarı yağ birikintileri de Radio Frekans ile temizlenebilmektedir.

  Radio Frekansla Sivilceler Nasıl Yok Edilir?

  Elbette herkesin asıl merak etmiş olduğu soru budur. Öncelikle büyük ve ciddi bir operasyon olmadığı için doktor, hemşire vb. kalabalık bir ekip gerekli değildir. Bir doktor ve yanında bir asistan işlem için yeterli olacaktır. İşte Radio Frekansla sivilce tedavisi işleminin detayları:

  • Lazerle prensip olarak aynı orantıda çalışan radio frekans cihazı radio dalgalarının ısı enerjisine dönüşmesi sonucunda etki göstermektedir.
  • Cilt üzerine cihaza bağlı bir çubuk yardımıyla uygulanan radio frekans işleminde radio dalgaları sivilce üzerine gelerek burada belli bir süre sonra ısınmaya ve sivilcelerin hem yüzeyde kalan hem de kanallardan içeride kalan köklerini yakmaya başlar.

  İşlem sonrasında ise tıpkı lazerde olduğu gibi yüz bölgesindeki pürüzleri yok etmek adına bir maske uygulanır. Ve sonrasında cildiniz pamuk gibi yumuşak bir hal alır.

  4 yorumlar

   • Merhaba,
    Benlerinizin sayısı ve büyüklüğü tedavi ücretini belirlememizde en büyük faktörler. Eğer bize Whatsapp Sağlık hattımızdan 0553 665 64 02 benlerinizin bulunduğu bölgelerin fotoğraflarını gönderirseniz daha net bir fiyat bilgisi paylaşabiliriz.

  • merhaba, radyo frekans yöntemiyle sivilcelerimden tamamiyle kurtulabilir miyim? Bu işlem sırasında acı hissediyor miyim ya da çok acır mı? İyileşme süresini de öğrenmek istiyorum. teşekkürler.

   • Merhabalar Nur Hanım,
    Radio Frekans yöntemiyle sivilcelerinizden tamamiyle kurtulabilmeniz mümkün. İşlem esnasında hiçbir acı hissetmezsiniz. İyileşme süresi 10-15 gün aralığında seyretmektedir. 10 günden sonrasında krem tedavisi ile desteklerseniz daha iyi bir sonuç alırsınız. Sizi tüm bu konularda konuşmak ve ücretsiz muayenenizi yapmak için kliniğimize davet etmek isterim. Geçmiş olsun.

  Biz Sizi Arayalım

  Ücretsiz muayene fırsatından hemen Yararlanın.


   ÜCRETSİZ MUAYENE FIRSATI

   Sağlığınız Bize Emanet

   Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.