Radyo Frekansı Tekniği ile Ben Tedavisi

Ücretsiz Muayene Formu


  Ben (mole) ciltte sıklıkla görülebilen bir durumdur. Genetik olarak veya güneşe fazla maruz kalınmasının sonucunda oluşabilirler. Ben, cildin üst tabakasında bir araya gelen cilt pigmentasyonlarının birikiminden çok daha fazlasıdır. Bu cilt pigmentasyonlarının çoğu zararsızdır ancak bulundukları yere bağlı olarak estetik açıdan rahatsız edici olabilirler. Radyo frekans ile ben (mole) tedavisi ameliyatsız olarak başarılı bir şekilde hiçbir iz kalmadan veya minimal iz ile tedavi edilebilmektedir.

  Randevu ve İletişim

  Tel: 0212 265 99 99

  whatsapp

  Radyo frekans ile ben tedavisi esnasında gerek görülmesi halinde veya konforlu bir operasyon geçirebilmeniz için kişiye lokal anestezi uygulanır. Bu işlem sonrasında günlük aktivitelerinizde herhangi bir eksiklik ya da bozulma hissetmezsiniz. Kliniklerimizde bu işlem başarıyla kullanıyor. %100 başarı oranı ile tedavilerimize devam etmekteyiz.

  Ben Tedavisini Radyo Frekans ile Nasıl Uyguluyoruz?

  Ben tedavisine başlamadan önce ben olan bölgenize lokal anestezi ile uyuşturuyoruz ve konforlu bir operasyon geçirmenizi sağlıyoruz. Radyofrekans ile cildin üzerinde bulunan benleri katman katman ve oldukça yavaş bir teknik uygulayarak buharlaştırıyoruz. Bu tedavi yöntemi deri dokusunun düzgünlüğü için en iyi seçenek olup, doktorumuzun beni derinlemesine çıkarması için daha iyi bir kontrol sağlamaktadır.

  İyileşme Süresi

  Ben tedavisi sonrasında tedavi edilen bölgenin güneş almamasına dikkat etmelisiniz. Güneş ışınlarından zarar görmesini önlemek için güneş kremi kullanmalısınız (yara kapanma süresi olan ilk 10 gün hariç). Yara kapandıktan sonra bölgeye yara izi sıkılaştırıcı bir krem uygulanmasını öneririz. Tedavi edilen alanın kurumasını istemeyiz, bu sebeple hastanın ilk 10 gün, bepanthene plus krem kullanılmasını öneririz. En iyi kozmetik sonuçlar için iyileşme süreci boyunca yarayı birkaç hafta boyunca, özellikle açık yara safhasındayken toz, güneş ışığı ve tahriş edici etkenlerden, kapandıktan sonra da yaranın koyulaşmaması amacıyla güneş ışığından korumalıyız.

  Örnek Uygulamalar

  Radyo dalgası ameliyatı ile ben tedavisi yapıldı. Bu tip kozmetik cerrahi işlemler için medikal ekipman – Ellman® kullanıldı. Ağrısız, acısız ve kansız bir şekilde operasyon gerçekleştirildi.

  Benlerimden Nasıl Kurtulabilirim?

  Kozmetik açıdan sizi rahatsız eden benlerinizden Radyofrekans yöntemi ile dakikalar içinde kurtulabilirsiniz. Beninizi hiçbir bitkisel yöntem tedavi etmez ya da azaltmaz. Bu konuda paylaşımlar yapanlara itibar etmemenizi ve bitkisel yöntemlerin bilinçsizce uygulanarak cildinizde oluşabilecek daha büyük kalıcı hasarlara yol açabileceğini unutmayın.

  Ücretsiz Muayene İmkanı
  Alanında uzman doktorlarımız eşliğinde kliniklerimizde hastalarımıza ücretsiz muayene imkanı sağlamaktayız. Randevu almanız yeterli olacak.

  2 yorumlar

   • Merhaba Nalan Hanım,
    Ben tedavisi sonrasında iyileşme süresi 10-15 gün arasında değişmekte. Bu süre zarfında güneş ışınlarından cildinizi korumalısınız.

  Biz Sizi Arayalım

  Ücretsiz muayene fırsatından hemen Yararlanın.


   ÜCRETSİZ MUAYENE FIRSATI

   Sağlığınız Bize Emanet

   Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.