Nasır Tedavisi

Ücretsiz Muayene Formu


  NASIR TEDAVİSİ MÜMKÜN MÜ?

  Radyofrekansla Nasır Tedavisi’nde %100 sonuç alınır mı?

  Radyofrekans ile nasır tedavisi günümüzde nasır tedavisi için kullanılan en modern tekniktir. Nasırın çekirdeği ile yok edilmesi için gerekli olan operasyon dakikalar içinde tamamlanabilir. Büyük bir çoğunluğu ayakta yer alan nasırlar üzerinde etkili olan radyo dalgaları çekirdekle birlikte sıkıştırılarak tamamen temizlenir. Çekirdeğinin alınmaması durumunda tekrar etme riski yüksek olan nasır tedavisi için kesinlikle steril bir klinik ortamı şarttır. Ayrıca mutlaka bir genel cerrahi uzmanı doktor tarafından yapılmalıdır.

  Kliniklerimizde nasır tedavi sürecini başarılı genel cerrahi uzmanı doktorlarımız yürütüyor. Steril klinik ortamında gerçekleşen nasır tedavisi operasyonunda bölgesel uyuşma sağlayan lokal anestezi kullanılır. Hastanın şahit olduğu işlem sırasında radyo dalgaları bölgeye gönderilir. Nasır, çekirdeğine kadar tamamen çıkartıldıktan sonra temizlenen alan steril edilir ve kapatılır. Kısa bir süre üzerine basılmamasının ardından doktorumuzun izni ile aynı gün evinize geri dönebilirsiniz. Ağrısız ve sancısız iş gücü kaybı yaşatmayan radyo frekans yöntemiyle nasır tedavisi için kliniklerimize ulaşmanız yeterlidir. Ayrıca tamamiyle ücretsiz muayene hizmeti sayesinde bizzat tedavinizi yapacak doktor ile görüşerek durumunuzla ilgili çok daha kapsamlı bilgi alabilirsiniz.

  ‘Nasır’ nasıl geçer?

  Genel cerrahi uzmanı doktorlarımız tedavilerinde nasırlı bölgenin merkezindeki çekirdekle birlikte sıkıştırılarak almaktadırlar. Aksi halde tekrarlama söz konusu olacaktır. HPV enfeksiyonunu kliniğimizde Radyofrekans yöntemi kullanılarak tedavi edilir. Piyasada satılmakta olan bantlar ya da internette, çeşitli eczane ve marketlerde piyasaya sürülen ilaçlar hiçbir işe yaramamakla birlikte sonrasında karar verip tedaviye gittiğinizde bu kez işinizi daha da zorlaştırmaktadır.

  Nasır neden olur?

  Nasırın oluşumu, ayakkabı vurması, zorlama vb. basit ve tesadüfi etkenlere bağlanmaktadır. Ancak işin aslı öyle değildir. Nasırın elde ve ayakta bulunan birçok etkeni siğil (verrü) veya kondilomlara sebep olan HPV virüsüdür.

  Nasır Tedavisi Sonrası

  Nasır tedavisi sonrası hastanın gündelik yaşamına kaldığı yerden devam eder. Elbette burada tedavi gördüğünüz kliniğin ve operasyonu gerçekleştiren hekimin deneyimi de oldukça önemlidir. Eski usul ameliyatlar sonrasında hastanın belirli bir süre istirahat etmesi gerekirken radyofrekans yöntemiyle nasır tedavisi sonrası yaşamına kaldığı yerden devam eder.

  Nasır Tedavi Ücretleri

  Nasır tedavisinde kullandığımız radyofrekans metodu ücretlendirilirken öncelikle kişinin hastalığının hangi boyutta ve büyüklükte olduğuna bakılır. Kliniklerimizde ücretsiz muayene imkanı olup, tüm hastalarımız için makul bir ücretlendirme politikası uygulanır. Detaylı bilgi ve randevu için kliniğimizin iletişim numaralarından bizlere her daim ulaşabilirsiniz.

   

  12 yorumlar

  • Ayak k.paramak arasındaki nasir hakkında bilgi alacaktım tek bir noktada var fiyat öğrenebilir miyim tsk

   • Merhaba Ayla hanım 0553 665 64 02 nolu whatsapp sağlık hattımızdan doktorlarımız ile iletişime geçebilirsiniz. Geçmiş olsun.

   • Merhaba, 0 553 665 64 02 whatsapp hattımıza nasırlı bölgenin fotoğrafını atarsanız net bir fiyat bilgisi verebiliriz.

  • Merhaba
   kızımın ayak altında parmaklarının gerisinde bir sert kabartı var biz ilk ayağına birşey girdi diye zannedip üsteki kalın deriyi tahriş ettik fakat yine tekrarladı 10 yaşındaki çocukta Nasır olur mu .
   Cevap rica ederim
   Teşekkürler

   • Evet bu ayakkabı vurması değil bir virüsün yaptığı nasır hemen gelin tedavi edelim tekrarlamasını yayılmasını önleyelim.

  • Merhaba ayagimda birden fazla nasil var uere basinca canim acimiyor ustune dokununcada acimiyor fakat biraz bastırınca canim aciyor.Bunun icin ne yapmam gerekli ameliyatsiz geri donusu varmi veya ameliyat can yakiyormu, ameliyat olduktan sonra canimiz yaniyormu

   • Merhaba Anıl bey, lokal anestezi altında radyofrekansla buharlaştırmalı ameliyat ağrısız olarak gerçekleştiriliyor. Sonrasında reçete veriyoruz aşı ve günlük bakım gerektiriyor. Ancak bu şekilde bir daha nasır çıkma ihtimali olmuyor. Aşı olmazsanız aynı bölgede sürekli nasır çıkacaktır.

  • Merhaba,

   Ayağımın altında oluşan nasır için nasır bant’ı çözümmüdür ?

   Bant’ı devlet hastanesinden bir Dr. önerdi.

   • Merhabalar nasır bandı bu sorundan kurtulmanız için yeterli olmayacaktır. Kliniğimizde ameliyatsız nasır tedavisini sağlayan radyo frekans tekniği kullanılmaktadır. Detaylı bilgi ve randevu için iletişim numaralarımızdan arayabilirsiniz. Saygılarımızla

  • Günaydın,

   Ben Almanyadan yazıyorum ayağımın altında nasır oluştu YouTube kanalında tedavi uygulamasını gördüm. Randevu almam için ne yapmam gerekiyor hastaneye gelsem yeterli mi? Tedavi kaç gün sürüyor?

   Teşekkürler

   • Merhaba, iletişim numaralarımızdan gelmeden 1 gün önce randevu almanız yeterli. Tedavi ortalama 1-2 saat sürmekte nasırın durumuna göre

  Biz Sizi Arayalım

  Ücretsiz muayene fırsatından hemen Yararlanın.


   ÜCRETSİZ MUAYENE FIRSATI

   Sağlığınız Bize Emanet

   Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.