Nasır Bitkisel Tedavi

Ücretsiz Muayene Formu


  Nasır Bitkisel Tedavi konusunda bu sorunla karşı karşıya olanlar sıkça araştırmalar yaparak bitkisel, evde kendi çabalarıyla vb. çözümler üretmeye çalışırlar. Ancak nasır bitkisel tedavi meselesi basit bir yöntem değildir. İnternet, gazete, dergi, televizyon programları vb. yerlerde bahsedilen ve önerilen türden çeşitli nasır tedavisi yöntemleri kesin olarak çözüm sağlamayıp yalnızca rahatlatıcı ve ilerlemesini önlemeye yönelik katkılar sağlamaktadır. Özellikle reklam mecralarında nasır sökücü olarak tarif edilen ve uygulandığında derileri soymaktan başka hiçbir işe yaramayan sözde tedavi yöntemlerinden uzak durmalısınız. Nasır sökücüler sadece görünürde olan nasır çıkıntılarını yumuşatır. Ve normal nasırsız bir görünüm kazandırır. Ancak derinin alt tabakasında bulunan enfekte olmuş olan alan için herhangi bir tedavi edici etkisi bulunmaz. Üstelik görünürlüğünü kaybetmiş olan nasırlar ağrı ve sızı yapmaya devam edecektir. Nasır yaraları zamanla tekrar oluşacaktır.

  Evde Nasır Tedavisi

  Evde Nasır Tedavisi yukarıdaki metinde de bahsettiğimiz gibi sizlerin bireysel olarak öğrenmiş olduğunuz birtakım bitkisel kürleri uygulayarak gerçekleştirebileceğiniz bir olay değildir. Nasır problemi ile karşılaştığınızda mutlak surette doktora görünmeniz gerekmektedir. İyileşmeniz evde nasır tedavisi ile değil doktor kontrolünde gerçekleşecek olan nasır tedavisiyle mümkün olacaktır. Dolayısıyla sizin yapacağınız yegâne şey bu tür bir sorunla karşılaştığınızda hemen genel cerrahi polikliniğinden randevu alarak doktora gitmek olacaktır. Doktorun teşhisi sonrasında sizin için en uygun nasır tedavisinin hangisi olduğuna karar verilecektir.

  Nasır Tedavisi Çeşitleri

  Gerek özel gerekse devlet hastanelerinde nasır tedavisi için uygulanmakta olan birbirinden farklı yöntemler vardır. Bunlardan en etkili olanı ise hem Bakırköy hem de Nişantaşı şubemizde uygulanmakta olan Radyo Frekans yöntemi ile nasırlardan tamamen kurtulmanız mümkündür. Radyo frekans yönteminde radyo dalgaları aracılığıyla nasırlı bölgeye bir ısı iletilir. Dalgalar aracılığıyla ısınan nasırlı alan tahribata uğrar ve kurutulmuş olur.

  Kısa süre içinde bölgedeki hücreler yenilenecek ve nasırlı bölge tekrardan eski görünümüne kavuşacaktır. Bunun dışında genel cerrahi tarafından gerçekleştirilen normal ameliyatlarda ise nasırları alabilmek için nasırlı alanlara çeşitli ebatlarda kesikler atılmakta ve tedavi sonrasında bu kesiklerin oluşturmuş olduğu izler kalmaktadır. Üstelik ameliyat sonrasında istirahat gerekmekte olup yaşamınız sekteye uğramaktadır.

  Yorum ekle

  Biz Sizi Arayalım

  Ücretsiz muayene fırsatından hemen Yararlanın.


   ÜCRETSİZ MUAYENE FIRSATI

   Sağlığınız Bize Emanet

   Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.