Nasır Bandı İşe Yarıyor Mu?

Ücretsiz Muayene Formu


  Nasır bandı işe yarıyor mu? Hastalarımızın tıbbı destek almadan önce başvurduğu nasır bandı vakanın iyileşmesinde hiçbir etkiye sahip değildir. Nasır bantları keçe yastıklıdır ve içerisinde nasır ilaçları bulunan özel ürünlerdir. Hastaların hareket etmesi halinde giyindikleri ayakkabının nasırlı alana temas etmesini engelleyen keçeler oluşabilecek sancıyı azaltmada işe yarar. İçeriğinde salisilik asit bulunan bu ürünün bir diğer özelliği ise ayakta meydana gelen kalınlaşmayı gidermesi ve nasırı mikrop ve iltihaplara karşı korumaktır.

  Özelliklerinden gördüğümüz üzere nasır tedavisi için kısmi rahatlama sağlayan bu ürünün nasırı tamamen ortadan kaldırmak gibi bir etkisi yoktur. Bu bağlamda nasır bandı işe yarıyor mu? Sorusuna “hayır” cevabını verebiliriz. Nasır tedavisi cerrahi müdahale gerektiren bir vakadır ve çözümü modern tıpta gizlidir. Nasır bantları ile vakanın ileri bir boyut kazanmasına izin vermek yerine işi uzmanlarına bırakmalı ve eski sağlıklı günlerinize kavuşmalısınız. Birçok hastalığın tedavisinde ameliyatsız modern teknikleri kullanan Climed Nişantaşı kliniğimiz her daim yanınızdadır.

  Ameliyatsız Nasır Tedavisi

  Ameliyatsız nasır tedavisi son yıllarda özel hastane ve kliniklerde uygulanmaya başladı. Hastaların tedirgin olmasına neden olan eski usul ameliyatların meydana getirdiği sancılı süreçleri geride bırakan bu metotlar iyi bir hekim tarafından uygulandığı sürece başarılı sonuç alınacaktır. Ameliyatsız nasır tedavisi için başvurduğumuz teknik radyo frekanstır. Radyo frekans ile nasır tedavisi;

  • Anestezinin gerekli olmadığı, bölgesel uyuşmayı sağlayan lokal anestezinin kullanıldığı bir operasyondur.
  • Nasırlı bölgede cihazdan gönderilen radyo dalgaları ısı yaratır. Dalgaların etkisi ile nasırlı alanın bir kısmı kururken bir kısmı buharlaşarak yok olur.
  • İşlem sonucunda nasır kökü ile çıkarılarak tamamen temizlenir.
  • Hastanın kısa bir süre yere basmasına izin verilmez. Daha sonrasında yürüyerek evine dönmesi mümkündür.

  Görüldüğü üzere gündelik faaliyetlerinizi yerine getirmenizde hiçbir engel unsur bulundurmayan radyo frekans tekniği alanında 30 yıllık deneyime sahip olan hekimlerimiz tarafından yapılmaktadır. Ayağınızdaki nasırdan güvenilir bir sağlık kuruluşunun desteği ile kurtulmak istiyorsanız bizleri her daim arayabilirsiniz.

  Nasır Tedavi Ücretleri

  Climed Nişantaşı kliniği bundan 23 yıl önce ameliyatsız tedavi yöntemlerini deneyen ilk sağlık kuruluşlarından biri olmuştur. Maddi kazanç elde etmeden önce hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini sağlamaya çalışan bünyemizde tedavi ücretleri adil bir ücretlendirme politikası ile oluşturulur. Nasır tedavi fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için iletişim numaralarımızdan bizleri arayabilirsiniz.

  Yorum ekle

  Biz Sizi Arayalım

  Ücretsiz muayene fırsatından hemen Yararlanın.


   ÜCRETSİZ MUAYENE FIRSATI

   Sağlığınız Bize Emanet

   Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.