Lazerle Ben Aldıranların Yorumları

Ücretsiz Muayene Formu


  Lazerle ben aldıranların yorumları dinlendiğinde genellikle tedavi sürecinin uzun olduğundan söz edilir. Lazer tekniği modern tıpta en çok başvurulan tedavi metotlarından biridir. Bundan öncesinde ben tedavisi için başvurulan lazer tekniği geçmişi çok daha eskiye dayanan radyo frekanstan sonra farklı cerrahi işlemlerde kullanılması uygun görüşmüştür. Ameliyatsız ben tedavisi için kullanılan lazer tekniği bilinmeli ki zaman ve para kaybına sebebiyet verebilmektedir.

  Lazerle ben aldıranların yorumları genellikle bu iki başlık altında toplanabilir. Zira lazer ince deri tabasında etkili olur. Tümsekli ve büyük benlerde seans sayısı uzayabilir. Bu durum da size maddi olarak yansır. Radyo frekanstan önce yüzeysel benlerde kullanılan lazerle ben tedavisi bünyemizde tercih edilmeyen bir yöntemdir. Bizler tek bir seansta birden fazla beninizden kurtulmanızı sağlayan radyo frekans tedavisini uygun görmekte ve uygulamaktayız.

  Radyo Frekans İle Ben Tedavisi Nasıl Yapılır?

  Radyo frekans ile ben tedavisi yapmak için gününüzden birkaç dakika ayırmanız yeterli olacaktır. Radyo dalgalarının etkili olduğu bu yöntemde benler buharlaştırılarak yok edilir ve işlem sırasında kanama ya da ağrı gibi durumlar gözlenmez. Bazen büyük benlerde hastaların da talebi ile lokal anesteziye başvurulabilir. Fakat ben tedavisi için gözlem altında tutulmanızı gerektiren hiçbir risk bulunmadığı için evinize dönmenizde sakınca yoktur. Buharlaştırarak ben aldırma işlemi için sağlık sektöründe hizmet vermekten kıvanç duyan kliniğimizi arayabilirsiniz.

  Ben Aldırmak Tehlikeli mi?

  Ben aldırmak tehlikeli mi? Sorusu ile sürekli karşılaşmaktayız. Özellikle internette yer alan yanıltıcı bilgiler nedeni ile hastalar estetik olarak kendini rahatsız eden benlerini aldırmak için tereddütte kalıyor. Fakat şunu gönül rahatlığı ile belirtmekte fayda var ki benleri aldırmak tehlikeli değildir. Aksine kanserleşme eğilimi gösteren benlerin bir an evvel alınması sağlığınız açısından büyük önem taşımaktadır. Bu nedenle ben aldırma için modern metotlara başvuran kliniğimize başvurabilir, alanında uzman hekimlerimizden destek talep edebilirsiniz.

  12 yorumlar

  • Urfa’da sağlık memuruyum arkadaşımın babası yüzünde bir ben vardı onu Ankara’da aldırdı aldirdiktan sonra 3 aya kadar eridi her yere bulaşmaya başladı ben oğluna sordum ne oldu diye kanser dediler keşke o beni aldirmasaydik yemin ederim aynen bu şekilde

  • İlklerde çok korkum oldu taki Özgür beyle karşılaşana kadar herşey için teşekkurler herkese tavsiye ederim

   • Teşekkürler Ertunç bey. Yorumunuzu Özgür Bey’e ilettik çok teşekkür ediyor sizlere 🙂

  • Bir sorum yok kimsenin şüphesi olmasın ben 20 sene bekledim siz hiç beklemeden aldırin 😉

  • Merhaba. instagram profilinizde gordum. ben aldirmak istiyorum ancak iz kalip kalmayacagini merak ediyorum? randevu icin bana ulasirmisiniz. TEsekkurler..

  • cenemin yanindaki 3cmlik ben icin ozgur hocam 2 seansta buharlastirdi ve yok etti. kendisine ve ekibine cok tesekkur ederim. klinige girer girmez karsilanmamdan cikana kadar ilgilenen calisanlara tskler.

  • ben aldirmak icin bu sayfadaki yorumlara baktim. kafamda soru isareti vardi ancak ozgur hocayla tanistigim ve tedavim sonrasi cok mutlu oldum. hicbir iz kalmadigi gibi ozgur hocam ve ekibi cok ilgili guler yuzluydu. kendilerine cok tesekkur ediyorum.

  • Yüzümde Çok Fazla Ben Var. Aldırmak İstiyorum Ama Korkuyorum. Herhangi Bir İz Kalır Mı?

  • daha önce bakırköy de özgür bey yüzümdeki 2 ben i aldı. yaklaşık 1 ay sonra hiçbir iz kalmadı. hocama teşekür ederim

  Biz Sizi Arayalım

  Ücretsiz muayene fırsatından hemen Yararlanın.


   ÜCRETSİZ MUAYENE FIRSATI

   Sağlığınız Bize Emanet

   Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.