Kıl Dönmesine Hangi Bölüm Bakar?

Ücretsiz Muayene Formu


  Kıl dönmesine hangi bölüm bakar? Kıl dönmesi tıp leteratüründe “pilonidal sinüs” olarak adlandırılmaktadır. Makat hastalıkları arasında kadın ya da erkek fark etmeksizin en sık karşılaşılan vaka olarak bilinen kıl dönmesi tedavisi için artık akla sadece ameliyatlar gelmemektedir. Fakat buradan tedavinin bitkisel ya da geleneksel metotlar ile çözülebileceği algısı kesinlikle yaratılmamalıdır. Ameliyatsız kıl dönmesi tedavisi evet mümkün. Fakat eski yöntemler ile değil modern teknik olarak bilinen mikrosinüsektomi tekniği ile.. Nasıl dediğinizi duyar gibi oluyoruz. İşte sorunuzun cevabı..

  • Mikrosinüsektomi tekniği kıl dönmesi operasyonunun makatta küçük bir kesi açılarak gerçekleşmesini sağlar.
  • Operasyon sırasında narkoz kullanılmadığı için hastanın bilinci tamamen açıktır. İşlemde lokal anestezi yeterli olur.
  • Makatta çok küçük bir kesi açıldığı ve estetik yani içten dikiş atıldığı için deride operasyondan geriye hiçbir iz kalmaz.
  • Mikrosinüsektomi tekniğinde narkoz kullanılmadığı ve küçük bir operasyon olduğu için müşaade altında tutmaya gerek yoktur.

  İş gücü kaybının önüne geçen, kansız ve ağrısız bir kıl dönmesi tedavisi imkanı sunan mikrosinüsektomi tekniği Climed Nişantaşı kliniğimizde uzun yıllardan yana uygulanmaktadır. Kalite ve kurumsallıktan ödün vermeyen kurumumuzu 7 gün 24 saat arayabilirsiniz.

  WhatsApp Servisi Üzerinden İletişime Geçebilirsiniz

  Muayenehanemize sadece İstanbul’dan değil yurt içi ve yurt dışından birçok hasta tedavi olmak üzere bizlere başvuruyor. Takdir edersiniz de bir vakayı tedavi edebilmek için öncelikli olarak muayene etmeli teşhisten sonra uygun tedavi yöntemine karar verilmelidir. Fakat hastalarımızın zaman sorunu olduğu için bazı durumlarda vakanın resmini çekip WhatsApp servisi üzerinden bizlere yönlendirmek gibi bir tercihi oluyor. Bu sayede tedavi süreci ile ilgili aklına takılan tüm sorulara yanıt bulan hastalar randevu oluşturarak tedavi olmakta ve aynı gün evlerine geri dönmektedir.

  Yorum ekle

  Biz Sizi Arayalım

  Ücretsiz muayene fırsatından hemen Yararlanın.


   ÜCRETSİZ MUAYENE FIRSATI

   Sağlığınız Bize Emanet

   Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.