Kıl Dönmesi İçin Bitkisel Tedavi Mümkün mü?

Ücretsiz Muayene Formu


  Kıl dönmesi için bitkisel tedavi mümkün mü? Bu soruya kesin ve net bir şekilde hayır yanıtını verebiliriz..Bazı kaynak ve sitelerde ilaç kullanarak kıl dönmesinin tedavisinden bahsedilse de 3000 yıllık gerçek tıbbı deneyin Latincede plonidal sinüs adı verilen kıl dönmesinin tedavisinde altın standart olarak cerrahi yöntem yani ameliyat olduğunu göstermiştir. Etrafında bir zar çevrili ve içi kıllarla dolu, iltihaplı bir alanı cildinizin altından cerrahi olarak söküp çıkarmadığınız sürece cildin üstüne sürerek uygulanan soğan ve ısırgan otu veya bitkilerle Polifenoller gibi maddeler en fazla o bölgede kızarmış alerji ve hatta yaralar oluşturacaktır. Hastalığın tedavisinde hiçbir etkisi olmadığı gibi son aşamaya gelinmesine neden olan kıl dönmesi tedavisi bitkisel ürünler ile değil çağdaş uygulamalar ile mümkündür.

  Dışından sürülen ürünler yetkisiz kişilerce önerilen ve fahiş fiyatlarla insanlar kandırılmaya çalışılmakta ve hatta kullananlar ise daha sağlıksız hale gelmektedir. Sinüs ağzından içeri sıkılan %2 ‘lik fenol bile cerrahi tedavinin yanında sadece ameliyatı erteleyici ama tam tedavi sağlamayan bir yöntemdir. Bu gibi alternatif tedavilere hastalarımızın güvenmemesi kliniğimize gelerek mikrosinüsektomi gibi seçkin bir yöntem tercih etmesi önemlidir.

  Ameliyatsız Kıl Dönmesi Tedavisi

  Ameliyatsız kıl dönmesi tedavisi artık bir hayal değil. Teknolojik gelişmeler tıp alanında da reforma gitmemize yardımcı oldu. eski usul ameliyatların neden olduğu riskleri tarihin tozlu raflarına kaldıran ameliyatsız metotlar kısa sürede gündelik yaşamınıza dönmenizi sağlar. Kıl dönmesi belirtileri vücudunuzda meydana geldiği an hastalığın ileri bir seviye kazanmasına izin vermeden işin ehli uzmanlar tarafından tedavi edilmesi oldukça önemlidir. Bu bağlamda sektörde 23 yıllık bir deneyime sahip olan Climed Nişantaşı kliniğimizde indirimli ameliyatsız kıl dönmesi tedavi ücreti uygulanmakta, hastaların bütçelerine dost bir anlayış hüküm sürmektedir.

  Kıl Dönmesi Tedavi Ücretleri

  Kıl dönmesi tedavi ücretleri hastaların ekonomik bütçeleri göz önünde bulundurularak hazırlanmıştır. Bizler kurulduğumuz günden bu yana “Önce İnsan Sağlığı” anlayışını kendimize ilke edindik. Hastaların ve bilhassa yakınlarının memnuniyeti bizler için her şeyden önemliydi. Bu bağlamda kıl dönmesi tedavi ücretleri hesaplanırken toplumdaki ekonomik koşullar gözardı edilmeden uygulamaya geçildi. Bu bağlamda kıl dönmesi tedavisi için kliniğimize müracaat eden hastalarımızdan hiçbir muayene ücreti alınmadı. Sizler de kıl dönmesi şikayetinizden biran evvel kurtulmak istiyorsanız Climed Nişantaşı Kliniğimize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

  Bize 7/24 Ulaşabilirsiniz

  Erişilebilirliği en yüksek sağlık kurumlarından olan Climed Nişantaşı kliniğimize günün 24 saati ulaşabilirsiniz. Hasta ve hasta yakınları ile birebir ilgilenen güler yüzlü ekibimiz size en kaliteli hizmeti sunmak için elinden geleni yapmaktadır. Mail ve Canlı Destek hattı üzerinden sorularınızı yanıtlayan hekimlerimiz hasta kabullerine devam etmekte ve kurumsal marka kimliğinden ödün vermemektedir.

  Yorum ekle

  Biz Sizi Arayalım

  Ücretsiz muayene fırsatından hemen Yararlanın.


   ÜCRETSİZ MUAYENE FIRSATI

   Sağlığınız Bize Emanet

   Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.