Kapalı Anal Fissür Ameliyatı

Ücretsiz Muayene Formu


  Kapalı anal fissür ameliyatı artık birçok özel klinik ve hastanede uygulanmaktadır. Fissür tedavisi ile bu sorundan tamamen kurtulmak isteyen hastalarımıza önerdiğimiz kapalı anal fissür ameliyatı sayesinde vakanın yeniden vuku bulması %1 gibi düşük bir ihtimale düşmektedir. Eski usul ameliyatların aksine hastaların rutin yaşamına engel olmayan ve acı çekmelerini önleyen kapalı anal fissür ameliyatı kliniğimizde 30 yıllık deneyime sahip olan hekimler tarafından yapılmaktadır. L.İ.S. yöntemi olarak da adlandırdığımız kapalı fissür ameliyatı kısa bir sürede mucize sonuçlar doğurmaktadır. Makat çatlağının tekrar etmesini sağlayan şey 2-3 kibrit çöpü kalınlığında kastır. İşte tam da bu noktada bu kası kapalı anal fissür ameliyatı ile kesen cerrahlarımız sizlere hastalığın bir daha tekrar etmeme garantisini sunar.

  Kapalı Anal Fissür Ameliyatı Nasıl Yapılır?

  Anal fissür ameliyatı operasyon yapılacak alan steril edilip hazırlandığında başlamış olur. Hastanın kendini hazır hissetmesi ve gerekli tüm prosedürlerin uygulanmasının ardından başlayan anal fissür tedavisi;

  • Analda 1-1.5 cm’lik bir kesi açılarak yapılır. Bu delikten içeri girildikten sonra kas radyo frekans ya da elektro koterle kesilerek etkisiz hale getirilir.
  • Açık ameliyatın aksine; dikiş izi, ağrı, kanama ve iltihap gibi tehlikeleri barındırmayan kapalı anal fissür ameliyatı sonrası fissürün tekrarlama riski %1 gibi düşük bir ihtimaldir.
  • Anal fissür ameliyatından sonra hastanın iyileşme süresi 1-2 gündür.

  Tüm operasyonlarda kullanılan yöntem kadar kliniğin ve içerisinde görev alan hekimlerin kalitesi de çok önemlidir. Bu bağlamda 23 yıldır sağlık sektöründe hizmet veren  Climed Nişantaşı’na güvenebilir, bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

  Bize Günün Her Saati Ulaşabilirsiniz!

  Anal fissür tedavisi öncesinde aklınıza takılan tüm soru işaretlerine iletişim kanallarımız ile yanıt bulabilirsiniz. Günün 24 saati hastaları ile iletişim halinde olan  Climed Nişantaşı kliniğimizi arayabildiğiniz gibi, mail ve canlı destek hattından yazarak da ulaşabilirsiniz. Tedavi süreci, ücretler ve şikayetiniz ile ilgili tüm konulara yanıt vermek için bir telefon kadar yakınınızda bekliyoruz.

  Sağlıklı günler dileriz.

  Yorum ekle

  Biz Sizi Arayalım

  Ücretsiz muayene fırsatından hemen Yararlanın.


   ÜCRETSİZ MUAYENE FIRSATI

   Sağlığınız Bize Emanet

   Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.