Kadınlarda Kıl Dönmesi

Ücretsiz Muayene Formu


  Kadınlarda kıl dönmesi erkeklere oranla daha az görülür. Fakat bu risk taşımadıkları anlamına kesinlikle gelmemelidir. Kıl dönmesinin nedenlerinden biri olan genetik faktörler kadınlarda kıl dönmesi vakasının görülmesinde önemli bir etkendir. Kıl dönmesi vakasından korunmada kişisel hijyeni sağlamak şarttır. Vücudumuzdan dökülen kıl ve tüylerin gözeneklerden içeriye girerek ters yönde uzaması sonucu vaka kaçınılmaz olur. Aynı zamanda masa başında çalışan ve hareketsiz bir yaşam sürenlerin karşılaşma riski yüksek olan kıl dönmesi belirtileri fark edildiği an klinik ortamında tedavi edilmelidir. Zira geçen zaman vakanın ileri seviyeye ulaşmasına ve şikayetlerin çoğalmasına neden olacaktır. Kliniğimize müracaat eden hastaların istatistiğine baktığımızda genellikle vakanın son evrelerinde tarafımıza ulaştıklarını söyleyebiliriz. Bunun nedeni makat hastalığı olduğu için muayene olmaktan utanmak ve tedavi sırasında canının çok yanacağını düşünmesidir. Modern tıbba uygun olarak hizmet veren klinik ve özel hastaneler ameliyatsız kıl dönmesi tedavisi ile 10 dakika gibi küçük bir operasyon ile bu sorundan kurtulmanız mümkündür. 30 yıllık deneyimi ve idealist kimliği ile bir telefon kadar yakınınızda olan hekimlerimiz kliniğimizde hasta kabullerini sürdürmektedir.

  Ameliyatsız Kıl Dönmesi Tedavisi Nasıl Yapılır?

  Mikrosinüsektomi dediğimiz ameliyatsız kıl dönmesi tedavisi ile pilonidal sinüsten kısa bir sürede kurtulmanız mümkün fakat doğru hekime başvurmanız koşulu ile.. Uzun yılların deneyimine sahip olan hekimlerimizin altına attığı sayısız başarılı operasyon sizlere sunacağımız en büyük teminattır. Ameliyatsız kıl dönmesi tedavisinin nasıl yapıldığına dair aklınızda yer alan soru işaretlerini gidermek adına operasyonun aşamalarından söz etmek istiyoruz.

  • Operasyonun yapılacağı cerrahi steril bir hale getirilir. Hastanın kendini hazır hissetmesiyle operasyon başlar.
  • Kuyruk sokumunda meydana gelen kıl dönmesi operasyonuna başlamadan önce lokal anesteziye başvurulur.
  • Bölgede küçük bir kesi açılır ve işlem bittikten sonra alan sterilize edilerek iz kalmaması adına estetik dikiş atılır.
  • Hastaya anestezi verilmediği için gözlem altında tutulmasını gerektirecek bir durum yoktur. Aynı gün içinde evine dönmesinde hiçbir sakınca görmeyiz.

  Kıl dönmesi tedavi ücretleri ve aklınıza takılan soruların yanıtına ulaşmak için yapacağınız tek şey iletişim sayfamızda yer alan kanallardan ulaşmaktır. Kesintisiz hizmet anlayışına sahip olan ekibimiz her daim hizmetinizdedir.

  Yorum ekle

  Biz Sizi Arayalım

  Ücretsiz muayene fırsatından hemen Yararlanın.


   ÜCRETSİZ MUAYENE FIRSATI

   Sağlığınız Bize Emanet

   Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.