Hemoroid Tedavi Fiyatları

Ücretsiz Muayene Formu


  Hemoroid tedavi fiyatları kliniğimizde belirlenirken hasta ve yakınlarının menfaati göz önünde bulundurulur. Herkes için sağlık anlayışı ile hareket eden kliniğimizde tedavi ücretleri tüm kesimlerin ödeyebileceği meblağlardan oluşur. Bu bağlamda sosyal güvenceye sahip olan hastalarımız yarı yarıya bir indirimden faydalanarak bunun dışında hiçbir ek ücret ödememektedir.

  Hemoroid Neden Olur? Tedavi Yöntemleri Nelerdir?

  Hemoroidin meydana çıkmasında etkili olan faktörleri sıralamadan önce hastalarımızın düşmüş olduğu bir yanılgıdan bahsetmek istiyoruz. Bilindiği üzere hemoroid makat hastalıkları arasında en sık karşılaştığımız vakadır. Tarafımıza ulaşan hastalar ise genellikle 3. ya da 4. evrede yani son evrelerde tedavi olmaya karar vermiştir. Bunun başlıca nedeni utanç. Bir diğer neden olarak ise tedavi sürecinde canının çok yanacağı yanılgısıdır. Kliniğimizde uygulanan ameliyatsız hemoroid tedavisi ile yaşanılan sancılı süreçten kurtulmak mümkündür. Lazerle hemoroid tedavisinin yanı sıra lastikle boğma tekniği sayesinde yüzlerce hasta eski sağlıklı günlerine geri dönmüştür. Tedavi yöntemleri mevcut olan hemoroid vakasına neden olan gerekçeleri sıralamak gerekirse;

  • Hareketsiz yaşam hastalığın başlıca nedenleri arasındadır. Masa başında çalışan kişiler risk grupları arasında yer alır.
  • Beslenme düzensizliği basurun bir diğer tetikleyicisidir. Katı, yağlı, acılı ve baharatlı besinler hemoroide davetiye çıkarır. Mümkün olduğunca sebzeli ve lifli gıdalar tüketmekte fayda görüyoruz.
  • Bazı spor dalları (bisiklete binmek, at biniciliği) hemoroidin nedenleri arasında yer alır.
  • Şişmanlık (obezite) ve gebelik basur hastalarında gözlemlediğimiz nedenlerdendir.

  Hemoroid tedavisinde erken tanı çok önemlidir. Vakanın henüz 1. ya da 2. evresinde tarafımıza ulaşan hastaların şikayetleri son evrede olan hastalara oranla daha hafiftir. Hemoroid tedavisi hakkında detaylı bilgi almak ve randevu oluşturmak için vakit kaybetmeden bizlerle iletişime geçmenizi tavsiye ediyoruz.

  Yorum ekle

  Biz Sizi Arayalım

  Ücretsiz muayene fırsatından hemen Yararlanın.


   ÜCRETSİZ MUAYENE FIRSATI

   Sağlığınız Bize Emanet

   Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.