Et Beni Tedavisi

Ücretsiz Muayene Formu


Et Beni tedavisi konusunda en başta bilinmesi gereken şey; gerçekleştirilecek olan bu tedavinin mutlak surette işin uzmanı olan doktorlar tarafından yapılması gerektiğidir. İkinci bilinmesi gereken şey ise; Et beni denen sağlık sorununun ne olduğudur. Yani ilk etapta vücudunuzun herhangi bir bölgesinde çıkan yüzdeki benlerin mutlaka doktora gösterilmesi sonrasında bir tanı ve teşhisin koyulması gerekmektedir.

Et Beni Nedir?

Öncelikle insan vücudunda kimi zaman doğuştan kimi zaman ise sonradan çeşitli sebeplerden dolayı ben veya benler ortaya çıkabilir. Et benleri genel olarak kişilerde görüntü dışında herhangi bir şikâyete sebep olmazlar. Ciltte kabarık ve giderek büyüyen bir görünüme sahip olan et beni erken yaşta çıkabileceği gibi ilerleyen yaşlarda da çıkabilmektedir.

Et Beni Neden Çıkar?

Uzmanlar tarafından yapılan araştırmalar neticesinde et beni denilen rahatsızlığa zaman içinde vücutta yaşanmakta olan deformasyonların neden olduğu tahmin edilmektedir. Özellikle deformenin yoğun olarak yaşandığı boyun, göğüs vb. alanlarda ortaya çıkmakladır. Zira bu bölgelerde sürtünme bir hayli fazladır.

Et Beni Nasıl Yok Edilir?

Et beni sizleri asla korkutmamalı. Günümüz teknolojisinin sağladığı nimetler sayesinde ameliyatsız ve en önemlisi acısız bir biçimde et benlerinden kurtulabilmek mümkündür. Et beni koparmak son yapacağınız şey olmalıdır. Çünkü elle ya da başka şekillerde yapılan en ufak bir yanlış temas benlerden kurtulayım derken ömrünüzün geri kalan kısmında vücudunuzda telafisi imkânsız izlere de sebebiyet verilmektedir. Talebin oldukça yoğun olduğu yerlerde et beni tedavisi ameliyat ile gerçekleşse de böylesine zahmetli bir operasyona hiçbir şekilde gerek yoktur.

Et Beni Tedavi Yöntemleri

Neredeyse ışık hızında ilerleyen sağlık sektörü et beni tedavisi için başta hastalara sonrasında ise doktorlara oldukça büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Tedavi yöntemlerinden en sık önerileni Elektrokoter olarak bilinen buharlaştırma yöntemidir.

Buharlaştırma Yöntemi

Bu yöntemde ciltte kabarık bir biçimde bulunan benlerin üzerine doğrudan uygulanır. Benin üzerine dokundurulduğu an buharlaştırarak tedavi sağlamaktadır. Üstelik bu uygulama yalnızca 5 dakika kadar zamanda sonuç vermektedir.

Radyo Frekans Yöntemi

Radyo Frekans cihazları varis başta olmak üzere özellikle damarları ilgilendiren hastalıkların tedavisinde kullanılmakta olan bir tedavi yöntemidir. Uzun yıllardır uygulanan bu tedavi yöntemi tıpkı buharlaştırma yöntemindekine benzer bir şekilde kabarık olan bölgeye uygulanır. Ve kabarık olan bölgenin cildin normal seviyesine gelmesi sağlanır.

Randevu ve İletişim

İstanbul Climed Nişantaşı (Şişli)

Op.Dr. Mehmet Ünal
Op.Dr. Özgür Çiftçi
Adres: Halaskargazi Mahallesi, Rumeli Caddesi No:71/7 Şişli/İstanbul
Tel: 0212 265 99 99
Tel2: 0212 232 99 24
GSM & WhatsApp: 0530 478 91 52

 

Tavsiye Ettiğimiz Merkezler ve Doktorlar

İstanbul Bakırköy

Adres: Yeşilyurt Mah. Sipahioğlu Cad. 25/1 BAKIRKÖY – İSTANBUL

Op.Dr. Mustafa Bolat

Doç. Dr. Selim Sözen

Tel: 0212 574 25 25
Tel2: 0553 665 64 02
GSM & WhatsApp:0533 031 22 99

 

Yorum ekle

Biz Sizi Arayalım

Ücretsiz muayene fırsatından hemen Yararlanın.


ÜCRETSİZ MUAYENE FIRSATI

Sağlığınız Bize Emanet

Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.