Cilt Lekelerini Hafife Almayın!

Ücretsiz Muayene Formu


  Kadınların en büyük arzularından biri ciltlerinin pürüzsüz ve parlak görünmesidir. Cilt lekelerinden dolayı bu istek bazen kabusa dönüşebiliyor. Kusursuz bir görüntünün arkasında en büyük engel nedir? Yaşlı görünmenize sebep olabilecek ben lekelerinden kurtulmak için neler yapmalısınız. Ben lekeleri için medikal çözümler neler? Hepimizin mutfağında bulunan malzemeler ile alternatif tedaviler uygulamak mümkün mü?
  Deriye rengini melanin adı verilen pigment hücreleri verir. Vücudunuzda ya da yüzünüzde oluşan lekelerin başlıca sebepleriyse; güneş ışınlarına fazla maruz kalmak, dönemsel olarak yaşanabilecek hormonal değişiklikler, genetik faktörler, doğuştan gelen hastalıklar ve kortizon içerikli ilaçlar olarak belirtilebilir.

  Her Leke Kanser Hücresi Demek Değil Ama!

  Özellikle kadınlar, yüzlerindeki lekeleri sebebiyle fazla hassasiyet gösterdikleri, erkeklerin ise bu durumları göz ardı ettiğini söyleyebiliriz. Fakat son zamanlarda erkeklerin de kozmetik açıdan benlerini tedavi ettirdiklerini gözlemlemekteyiz. Belirtmek isteriz ki cilt lekeleri pek de masum sayılmazlar. Bu lekelerin önemli sağlık sorunlarına neden olabileceğini söyleyebiliriz. Her benin (nevüs) tedavi edilmesi gerektiğine inanıyoruz. Herhangi bir sağlık sorunu oluşturmasa da görüntü olarak kişinin mutsuz olmasına neden olabilecek lekelerinizden Radyofrekans ile tek seansta kurtulmanız mümkün.

  Ben Tedavisinde Teknikler
  Ben tedavisinde kesin sonuç alınabilecek medikal uygulamaların bazıları şunlardır:
  •Altın İğne RF Uygulaması
  •Fraksiyonel Lazer
  •Dermapen
  •Kimyasal Pealing
  Kliniğimizde, Radyofrekans yöntemi sıklıkla uygulanmaktadır.

  Ücretsiz Muayene İmkanı
  Ben aldırma işlemi için kliniklerimizde genel cerrahi uzman hekimlerimizle görüşebilmek ve tedavi yöntemleri hakkında daha detaylı bilgilere erişmek için ücretsiz muayene imkanlarımızdan yararlanabilirsiniz.

  Yorum ekle

  Biz Sizi Arayalım

  Ücretsiz muayene fırsatından hemen Yararlanın.


   ÜCRETSİZ MUAYENE FIRSATI

   Sağlığınız Bize Emanet

   Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.