Bitkisel Yollarla Ben Alma

Ücretsiz Muayene Formu


  Bitkisel Yollarla Ben Alma veya aldırma gibi bir durum söz konusu değildir. Ben almak ya da aldırmak cerrahi bir işlem gerektirir. Dolayısıyla bitkisel yollarla ben alma süreç itibariyle mümkün olan bir şey değildir. Çoğu internet sitesinde ya da televizyon kanallarında yapılan programlarda bazı bitkilerden elde edilen birtakım karışım ve kürlerin benlerin üzerine sürüldüğünde bunun benleri kuruttuğuna dair gerçeği yansıtmayan bilgiler verilmektedir. Ancak cildimiz en hassas bölgelerimizden biridir. Bu tür karışımların içinde neler var bilmiyoruz.
  Benlerden kurtulalım derken cilt üzerine uyguladığınız bu karışımlarla cildinizin yüzeyini tahriş edebiliyorsunuz. Hatta bu tahrişler; kızarıklık, kaşıntı ve beraberinde döküntüler, kabarıklık ve çukurluklara sebebiyet verebilir. Ufacık bir benden kurtulayım derken cildinize büyük ve geri dönüşümü oldukça zor zararlar verebilirsiniz. Ve bu kez çok daha büyük bir sorunla karşı karşıya kalabilirsiniz.

  Ben Aldırmak İçin Tedavi Şart!
  Ben aldırma işlemi profesyonel yollarla gerçekleştirilmelidir. Benleriniz için cildiyeye gittiğinizde doktor benlerinizi muayene ettikten sonra size krem ya da jel gibi şeyler verecektir. Ancak bu yöntem de benlerinizi yok etmek için yeterli değildir. Benlerin tamamen ortadan kaldırılabilmesi için mutlaka genel cerrahiye gitmelisiniz. Burada genel cerrahi uzmanı sizi detaylıca muayene ettikten sonra benlerinizin tedavisi için hangi yöntemin daha uygun olacağına karar verecektir. Ben tedavisi için kullanılan pek çok ameliyatsız yöntem vardır. Lazer, radyofrekans ve elektrokoter yöntemi. Ben alımında ameliyat yöntemi her bölge için uygun olmayabilir. Üstelik ameliyat için anestezi uygulandığı ve neşter kullanıldığı için çoğu kişi bu yöntemi tercih etmemektedir. Bazı kişilerde benleri alındıktan sonra alınan benden çok daha büyük izlerin ve çukurların oluştuğu görülmektedir. Bu yüzden en faydalı olan ameliyatsız yöntemlerdir. 3 yöntemde de kullanılan cihazlar ben üzerine uygulandığında benlerin üzerinde ısınmak suretiyle benleri yakmakta, eritmekte ya da buharlaştırmaktadır. Lazer uygulamasında lazer ışınları, radyofrekans uygulamasında radyo dalgaları ve elektrokoter uygulamasında ise elektrik enerjisi ben üzerinde ısınır. Ve benleri tahrip ederek yok eder.

  Ücretsiz Muayene İmkanı
  Ben aldırma işlemi için uzman hekimlerimizle görüşebilmek ve tedavi yöntemleri hakkında daha detaylı bilgilere erişmek için ücretsiz muayene imkanlarımızdan yararlanarak en yakın kliniğimizi ziyaret edebilirsiniz.

  Yorum ekle

  Biz Sizi Arayalım

  Ücretsiz muayene fırsatından hemen Yararlanın.


   ÜCRETSİZ MUAYENE FIRSATI

   Sağlığınız Bize Emanet

   Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.