Bitkisel Akne Tedavisi

Ücretsiz Muayene Formu


Bitkisel akne tedavisi adı altında birçok ürün piyasada satılmaktadır. Çeşitli sabun, krem ya da ilaç formunda akne tedavisi vaat eden bu ürünlerin yetersiz kaldığı tecrübe edenlerce de bilinmektedir. Cildi kurutan ve tahriş eden bu ürünlerin kullanılması ciltte soyulma ve yaralara neden olur ki estetik görünüm rahatsız edici bir boyuta ulaşır. Fakat ne yazık ki toplumumuzda bitkisel karışımlara yönelik duyulan sempati azımsanmayacak kadar fazladır. Sadece akne tedavisi için değil bütün hastalıklarda akla gelen bitkisel karışımlar insanlara;

  • Tamamen doğal ve zararsız ürünler ile tedavi imkanı sunduğundan,
  • Bu tedaviyi oldukça ekonomik fiyatlar ile karşınıza çıkardığından,
  • Hastane, muayene ve tedavi süreçlerinden sizleri kurtaracağını vaat ettiğinden yoğun bir talep ile karşılanmaktadır.

Elbette sonucunda elde kalan tek şey harcanılan para ve daha büyük bir sorun haline gelen hastalıklar. Halbuki akne tedavisi modern metotlar ile kliniğimizde uzun yıllarda bu yana zaten yapılmaktadır. Lazer tekniğinin yanı sıra radyo frekans ile akne tedavisi hakkında bilgi almak ve randevu oluşturmak için yapmanız gereken tek şey bizimle irtibata geçmektir.

Akne Tedavi Yöntemleri

Akne tedavisinde Climed Nişantaşı Kliniği olarak 2 temel yönteme başvururuz. Bunlardan biri lazer tekniği ikincisi ise radyo frekans yöntemidir. Her iki teknik sayesinde özellikle ergenlik çağında akne sorunu yaşayan gençlerin yüzünü güldürmeyi başardık. Acısız ve kısa sürede sonuç almamızı sağlayan akne tedavilerinde aşamaları detaylı olarak aktarmak istiyoruz.

Radyo Frekans İle Akne Tedavisi

Radyo frekans cihazındaki iğneler tek seferliktir. İğne ucu değiştirilip hasta operasyona hazır hale geldikten sonra işlem başlar. Radyo dalgalarının akneli bölgeye nüfus etmesi ile bölgede tahribasyon yaşanır. Aknenin yoğunluğuna göre değişen seansların ardından pürüzsüz ve temiz bir cilde sahip olursunuz.

Lazer İle Akne Tedavisi

Lazer tekniği uzun yıllardan bu yana akne tedavisinde kullanılmaktadır. Lazer ışınlarının aktif olduğu bu yöntemde seans sayısı yine sivilcelerin yoğunluğuna ve boyutuna göre değişkenlik kazanır. Işınların sorunlu cilde uygulanması ve soyulmasını sağlayarak ölü hücreler temizlenir. Bu sayede yeni derinin oluşumu sağlanarak kusursuz bir görünüme kavuşursunuz.

Yorum ekle

Biz Sizi Arayalım

Ücretsiz muayene fırsatından hemen Yararlanın.


ÜCRETSİZ MUAYENE FIRSATI

Sağlığınız Bize Emanet

Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.