Benleri Aldırmak Tehlikeli mi?

Ücretsiz Muayene Formu


  Melanosit denilen hücrelerin bir araya gelerek vücudumuzda birikmesi sonucu oluşan urlara ben deniyor. İyi huylu tümör olarak tanımlayabileceğimiz benler farklı çeşit ve renktedir. Kırmızı, siyah ve kahverengi tonlarında karşımıza çıkan benler doğuştan vücudumuzda yer aldığı gibi daha sonradan da oluşabiliyorlar. Farklı boyutlarda karşımıza çıkan benler güneş ışınlarının etkisi ile hacim ve boyutunda değişikliğe uğrayabiliyorlar. Benlerin büyük bir çoğunluğu iyi huyludur. Fakat kanserleşme gibi ciddi bir risk taşıyan benlerde vardır. Benlerinizden küçük bir cerrahi operasyon ile kurtulabilirsiniz. Estetik açıdan da hastaları rahatsız eden benlerin tedavisinin hiçbir zararı yoktur. Vakit kaybetmeden radiofrekans tekniği uygulanmasıyla sizi rahatsız eden benlerinizden biran önce kurtulun.

  Ben Aldırmak Kansere Yol Açar Mı?

  Benleri olan hastaların yaşadığı en büyük tedirginlik ben aldırmanın tehlikeli sonuçlar doğuracağı düşüncesidir. Ben aldırmanın hiçbir sakıncası yoktur, dolayısıyla ben aldırmanın kansere yol açtığı iddiaları tamamen asılsızdır. Unutulmamalıdır ki asıl kanserleşme riski bulunan benlerin alınmaması kansere neden olabilir. Özellikle genel cerrahi doktorunuzun muayene sırasında melanom olduğunu düşündüğü benler hiç vakit kaybedilmeden incelenmek üzere patolojiye gönderilmelidir. Çünkü melanomlar en hızlı yayılan kanser türüdür.

  Ücretsiz Muayene İmkanı
  Ben aldırma işlemi için uzman hekimlerimizle görüşebilmek ve tedavi yöntemleri hakkında daha detaylı bilgilere erişmek için ücretsiz muayene imkanlarımızdan yararlanarak en yakın kliniğimizi ziyaret edebilirsiniz.

  2 yorumlar

  • merhaba ben aldırmak istiyorum fakat korkuyorum. acı hissedecek miyim? anestezi yapılıyor mu?

   • Merhaba Ayşegül,
    Ben tedavisi esnasında hiçbir acı veya ağrı duymazsın. Bu operasyon esnasında hastalarımın konforu için gerekli gördüğümde (benin büyüklüğüne bağlı operasyonu süresi) lokal anestezi yapabilmekteyiz. Bu anestezi günlük yaşamından seni koparabilecek ya da istirahat etmeni gerektirecek cinsten bir uyuşturma metodu olmadığını da söylemek isterim. Kliniğimizi ziyaret edersen bir kaç operasyon videosuna birlikte bakabiliriz. Detaylı konuşur ve tamamiyle ücretsiz olarak seni muayene ederiz. Kararın neticesinde aynı gün işlemlere başlayabiliriz.

  Biz Sizi Arayalım

  Ücretsiz muayene fırsatından hemen Yararlanın.


   ÜCRETSİZ MUAYENE FIRSATI

   Sağlığınız Bize Emanet

   Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.