Ben Tedavisi

Vücudumuzda neden çıktığı bilinmeyen benler genellikle zararsız olsa da estetik açıdan can sıkıcı olabiliyorlar. Derimizin renginde veya kahverengi renkli olan bu benler çoğunlukla yüzümüzde, gözkapaklarımızda, koltukaltlarımızda, sırt ve göğüs bölgelerimizde çıkabiliyor. Bunların bir kısmı doğuştan olduğu gibi, bazen sonradan da çıkabiliyor.

  Ücretsiz Muayene Fırsatı

  Ücretsiz muayene olmak için formu doldurmanız yeterlidir.


  ÜCRETSİZ MUAYENE

  Her hastamız için ücretsiz muayene hizmeti

  AMELİYAT OLMANIZA GEREK YOK

  Kan, kesik, dikiş izi olmadan anesteziye gerek kalamdan kolay tedavi

  RAYOFREKANS YÖNTEMİ İLE 5 DAKİKADA KURTULUN

  Radyofrekans yöntemi ile 5 Dakikada benlerinizden kurtulun

  BENLERİNİZLE VEDALAŞIN

  Tedavi sonrası benlerinizden direkt olarak kurtulun

  DİNLENMENİZE BİLE GEREK YOK

  Ameliyatsız tedavi sonrasında günlük hayatınıza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

  15 YILLIK TECRÜBE

  Ben alma operasyonlarında RADYOFREKANS yöntemi ile 15 yıldır tedavi uygulamaktayız. Mutlu binlerce kişiden biride siz olun.

  Radyofrekans Yöntemi

  Elektrik enerjisini radyo dalgalarına dönüştürerek etki eden bir yöntemdir. Yüzeysel ve kabarık tüm benlerin tedavisinde kullanılır. Kliniklerimizde Ben aldırma için en çok kullanılan yöntemdir.

  Lazer’le Tedavi Yöntemi

  Renge dayalı bir tedavi yöntemi olan Lazerle ben aldırma tedavisinde, sadece koyu renkli benlerin tedavisi için lazer kullanılır. Yüzeysel benlerde etkilidir. İşlemden sonra ciltte leke ve iz kalabilir. Bu yüzden daha çok tercih edilen yöntem radyofrekans yöntemidir.

  Elektrokoter (Buharlaştırma Yöntemi)

  Buharlaştırma ile ben tedavisi olarak bilinen Elektrokoter yöntemi, Elektrokoter cihazı ile yapılmaktadır. Katmanlar halinde buharlaştırılan ben cilt yüzeyine kadar uygulanmaktadır. Bu noktadan sonra hastada tedavinin uygulandığı kısımda bir kaç gün kabuklanma olup, sonrasında normal cildinize geri dönebilirsiniz.

   

  Benleri aldırmak zararlı mıdır?

  İnsanlar arasında genel olarak benlerin alınması ile ilerde daha kötüye gideceği gibi yaygın bir yanlış inanış vardır. Aslında durum tam tersidir yani benlerin alınmaması durumunda Malign Melanom adlı deri kanserine yakalanma riski vardır. Bu yüzden benleri aldırmak zararlı değil tam tersine kanser riskini ortadan kaldırır.

   Ücretsiz Muayene Fırsatı

   Ücretsiz muayene olmak için formu doldurmanız yeterlidir.


   Bel aldırma ağrılı / acılı bir tedavi midir?

   Küçük sayılabilecek (1 cm çapından küçük) benlerde tolere edilecek seviyededir. Daha büyük benlerde lokal anestezi veya anestezik kremler yardımıyla operasyon yapılır.

   Ben tedavisi kalıcı mıdır? Benler tekrar oluşur mu?

   Ben aldırma kalıcıdır. Tedavi edilen bölgede tekrar ben oluşumu olmaz.

   climed Nişantaşı Kliniklerinde Ücretsiz Muayene Fırsatı

   Kliniklerimizde uzman doktorlarımız eşliğinde uygulanan tedavi yöntemleri için ücretsiz muayene olma imkanını kaçırmayın.

    Ücretsiz Muayene Fırsatı

    Ücretsiz muayene olmak için formu doldurmanız yeterlidir.


    18 yorumlar

     • Sizi rahatsız eden bu benin resimlerini 05331684950 nolu whatsapp hattından göndererek bilgi alabilirsiniz.

     • Rahatsız olduğunuz benlerin fotoğrafını 0532 168 49 50 nolu WhastApp hattından gönderebilirsiniz. Fiyat ve muayene bilgisi alabilirsiniz. Dilerseniz ücretsiz muayene randevusu alarak direkt olarak doktorlarımız tarafından da bilgilendirilebilirsiniz.

     • Tabikide uygulanabilinir ancak resimlerini göndermeniz gerekir. Tedavi yöntemi ve net bir fiyat almak için 05536656402 Whatsapp hattımızdan resimlerini göndermeniz gerekmektedir.

     • Tabi efendim aldırmak istediğiniz sizi rahatsız eden benlerin resimlerini 0533 168 49 50 Whatsapp hattımızdan gönderebilirsiniz.

    • boynumda kolaltımda apışarasında et benlerim var

     ufaklı belirgin 20 adet civarı

     maliyeti ne kadr dir

     • Benlerin bulundugu yere adetine ve turune gore degisiklik gostermekte o nedenle 0533 168 49 50 Whatsapp hattimizdan resimlerini gondermeniz halinde net fiyat bilgisi verelim

    • Yüzümdeki beni aldırmak istiyorum ama her hangi bir sıkıntı olur mu birde fiyat alabilirmiyim

     • Ben aldırma işlemleri kolay bir şekilde uzman doktorlarımız tarafından yapılmaktadır. Rahatsız olduğunuz benin fotoğrafını 0533 168 49 50 nolu Whatsapp Hattından bize gönderebilirsiniz. Ek olarak isterseniz ücretsiz muayene olarak doktorumuzdan direkt bilgi alabilirsiniz.

     • Dilerseniz öncelikle aldırmak istediğiniz sizi rahatsız eden benlerin resimlerini 0533 168 49 50 nolu Whatsapp hattımızdan gönderebilirsiniz.

    • Yüzümde birden fazla ben var ve bazilari etten ben değil yüze yapışık eğer bunları alma gibi bir durum söz konusu ise ben’in iz kalma ihtimali nedir? Ve aldirdigimiz ben lerin bize zararı varmı güneşli havalarda mesela

     • Merhaba Rümeysa hanım Dilerseniz öncelikle aldırmak istediğiniz sizi rahatsız eden benlerin resimlerini 0533 168 49 50 nolu Whatsapp hattımızdan gönderebilirsiniz.

     • Merhaba Nurşen Hanım, tomografi değil damar ultrasonu yani doppler ile kontrol yapılmaktadır. Ameliyatsız tedavi olarak ömür boyu kurtulabilirsiniz.

    Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.