Ben Alma Sonrası İz

Ücretsiz Muayene Formu


  Ben Alma Sonrası İz kalma durumu bazı durumlarda olabilmektedir. Bunun çeşitli sebepleri vardır. Çoğu zaman benlerinden rahatsız olan kişiler ben alma sonrası iz kalma ihtimalini çok merak ederler. Çünkü benlerin aldırılma sebebi zaten estetik kaygılardır. Bu yüzden ben alma sonrası iz kalıp kalmama durumu çok önemlidir. Sebeplerine geçmeden önce şunu belirtmek isteriz ki bazı durumlarda ben aldırıldığın da benin kendisinden yani aldırılmadan önceki halinden çok daha fazla iz kalma durumları ortaya çıkabilmektedir. Ancak bu izin de yok edilme durumu mümkündür. Estetik birkaç uygulama sayesinde herhangi bir iz kalmayacaktır.

  Ben Alma Sonrası İz Kalmasının Nedenleri

  Ben Alma Sonrası İz Kalmasının Nedenleri birden fazladır. Ancak bu nedenler kişiden kişiye değişiklik göstermektedir. Detaylıca değincek olursak;

  • Benlerinizin yapısal birtakım özellikleri vardır. Bunlar: rengi, kabarıklığı, derinliğinin olup olmaması gibi durumlardır. Bu faktörler çoğu zaman ben alma sonrası iz kalma durumunu etkilemektedir.
  • Benlerinizi alırken kullanılan uygulama çok önemlidir. Çeşitli ben tedavi uygulamaları olan lazer, radyo frekans ve koter uygulamaları birbirinden farklılık gösterir. Her ben için aynı tedavi kullanılamayabilir. Tedavi benlerin özelliklerine göre değişir.
  • Ben tedavisinde uygulanmakta olan yöntem de çok büyük önem arz eder. Yöntemden kasıt klasik ben aldırma ameliyatı mı yoksa yukarıda bahsetmiş olduğumuz ameliyatsız ben tedavisi için kullanılan yöntemler mi? Bu durum büyük önem arz etmektedir.
  • Tedavinin yapıldığı hastane, klinik vb. yer ve her şeyden önemlisi doktorun bu konudaki tecrübesi çok önemlidir. Zira acemi bir doktor ben alma işlemini yaparken ciddi hasara sebebiyet verebilir.
  • Son olarak da kişinin cilt yapısı ve cildin yarayı ne sürede tedavi ettiği yani iyilşeme süresi, kişinin bünyesi vb. durumlar ben alma sonrası iz kalma durumunu etkiler.

  Ben alma operasyonlarının tamamı estetik uygulamalara girmektedir. Dolayısıyla devlet hastanelerinde keyfi sebeplerden ötürü ben aldırmak gibi bir lüksünüz yoktur. Bunu yaptırabilmeniz için yalnızca benlerinizin kanserleşmesi yada cildinizi tehdit ediyor olması gerekmektedir. Onun dışında estetik uygulamaların konusu olan ben aldırma operasyonlarının tamamı özel hastane ve kliniklerde yapılmaktadır.

  Doktorlarımız 30 Yıllık Deneyime Sahiptir

  İstisnasız tüm hastalar alanında uzman bir hekimin kontrolünde tedavi olmak ister. Bu durumun bilincinde olan, hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini her şeyin üstünde tutan  Climed Nişantaşı kliniğimizde hasta kabullerini gerçekleştiren doktorlarımız alanında 30 yıllık deneyime sahiptir. Sayısız başarılı operasyona imza atmış ve idealist kişiliğe sahip olan hekimlerimiz bir telefon kadar yakınınızda sizlere hizmet etmek için beklemektedir.

  Yorum ekle

  Biz Sizi Arayalım

  Ücretsiz muayene fırsatından hemen Yararlanın.


   ÜCRETSİZ MUAYENE FIRSATI

   Sağlığınız Bize Emanet

   Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.