Ben Aldırma

Ücretsiz Muayene Formu


  Ben Aldırma hakkında çok sayıda kişi oradan buradan duyduğu bilgilerle hareket ederek yanlış algılara kapılmaktadır. Onca doktor, onca klinik vs. varken ben aldırma için söylenen ve insanlarda kafa karışıklığına sebep olan pek çok söylemin bu konuda yanlış düşünceleri oluşturduğunu ifade edebiliriz. Benler insan vücudunun çok sayıda yerinde olabilir. Yüzde, saç derisinde, kulak arkasında, boyunda omuzda, sırt ve bacaklarda, ayak ve el, ayak parmakları arasında, genital bölgede vb. alanlarda olabilmektedir. Bulunduğu yerlerde kanserleşme yolunda ilerleyen benlerin mutlaka alınması gerekir. Ancak normal benlerin şayet estetik anlamda kişileri rahatsız etmiyorsa alınmasına gerek yoktur.

   

  RADYO FREKANS YÖNTEMİ İLE
  10 DAKİKA’da benlerinizden kurtulun!

  Ben Aldırırken Dikkat Etmeniz Gerekenler

  Ben aldırma konusu direk olarak sağlıkla alakalı bir kısımdır. Her ne kadar  estetik sebeplerden dolayı aldırsak da bu işlemin estetik ve güzellik merkezlerinde değil kesinlikle hastane, klinik vb. direk olarak tedavi hizmeti veren kurumlarda yapılması gerekir. Cilt her ne kadar dermatolojinin uzmanlık alanına girse de cilde dışarıdan gerçekleştirilecek olan müdahalelerin tamamı genel cerrahiyi ilgilendirir. Ve ben aldırma işlemini mutlaka bir genel cerrahi uzmanı gerçekleştirmelidir.

  Ben Aldırmada Yeni Nesil Uygulamalar

  Benlerin aldırmak isteyen insanlar özellikle devlet hastanelerine başvuru yaptığında bu işlem için klasik anlamda ameliyatlar gerçekleştirilmekte ve hastalara anestezi yapılmaktadır. Ve ben aldırma işlemlerinin tamamı neşter kullanılarak kesikler açılması ve sonrasında bu kesiklerin dikiş yardımıyla kapatılmak suretiyle gerçekleştirilir. Dikiş izleri kalabilir. Hatta bu dikiş izleri çoğu zaman aldırmış olduğunuz benlerden çok daha kötü görüntülere sebep olabilmektedir. Bunun içinse ben aldırma işlemi sonrasında estetik cerrahi tarafından birtakım operasyonlar yapılır. Ve tedavi böyle uzayıp gider. Ancak günümüz teknoljisinde ve klinik ortamında rahatlıkla gerçekleştirilen ameliyatsız ben tedavisi yöntemleri bulunmaktadır. Bunları detaylandıracak olursak;

  • Lazerle ben tedavisi: Lazer ışınlarının bir aparat yardımıyla direk olarak benin üzerine uygulanması ve sonrasında bu ışınların burada ısınarak benleri yakmasıyla gerçekleşir.
  • Radyofrekansla ben tedavisi: Radyofrekans cihazından gelen radyo dalgaları ben üzerine bir çubuk yardımıyla uygulanır. Bu dalgalar burada ısınarak tıpkı lazerdeki gibi benleri yakarlar.
  • Buharlaştırmayla ben tedavisi: Elektrokoter ismini verdiğimiz cihazın aparat yardımıyla elektrik enerjisini ısıya çevirmesi ve bu ısının da tıpkı diğer iki uygulama gibi benin üzerine uygulanması söz konusudur. Ancak burada ben yüksek ısıyla buharlaştırılmış olur.

  Bahsi geçen tüm bu uygulamalar ameliyatsız ben aldırma işlemi olarak hastalara büyük kolaylıklar sunmaktadır.

  Ücretsiz Muayene İmkanı
  Ben aldırma işlemi için uzman hekimlerimizle görüşebilmek ve tedavi yöntemleri hakkında daha detaylı bilgilere erişmek için ücretsiz muayene imkanlarımızdan yararlanarak en yakın kliniğimizi ziyaret edebilirsiniz.

  Yorum ekle

  Biz Sizi Arayalım

  Ücretsiz muayene fırsatından hemen Yararlanın.


   ÜCRETSİZ MUAYENE FIRSATI

   Sağlığınız Bize Emanet

   Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.