Ben Aldırma Yöntemleri

Ücretsiz Muayene Formu


   

  Ben aldırma yöntemleri arasında iz bırakmayan radyo frekans tekniğini kullanan kliniğimiz sektörde ilk akla gelen isimlerden biridir. Benler vücudumuzun her yerinde meydana gelmekle beraber estetik deformasyonlara da neden olur. Sadece estetik kaygı yaratmayan benlerin bir kısmı sağlığınızı da tehdit edebilmektedir. Zira bazı benlerin kanserleşme riski bulunmaktadır. Bu nedenle boyutu ya da rengi fark etmeksizin bir an evvel alınmalarında fayda görüyoruz. Climed Nişantaşı kliniğimizde bu güne kadar ben tedavisi için en iz bırakmayan yöntem olan radyo frekansı kullanıyoruz. Benlerinizden kurtulmak istiyor fakat operasyon sonrasında iz kalmasından korkuyorsanız kliniğimiz ve doktorlarına güvenebilirsiniz. 30 yıllık deneyime ve idealist bir yapıya sahip olan kurumumuz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.

  Ben Tedavisinde Bitkisel Formüller Etkili mi?

  Ben tedavisi bitkisel kürler ya da geleneksel metotlar ile iyileşmeyen bir vakadır. Cilt yüzeyinde meydana gelen benlere çeşitli malzemeler ile müdahale etmek ya da krem v.b ilaçlar ile çare aramaya çalışmak hasarı büyük komplikasyonlara neden olabilir. Ben tedavisi yapan hastaneler modern teknikleri kullandıkları sürece birkaç dakikalık küçük bir işlem ile benlerinizden tamamen kurtulabilirsiniz.  Buharlaştırma ile ben aldırma olarak kısaca tanımlayabileceğimiz radyo frekans tekniği ile benlerinizden hiçbir iz kalmadan kurtulabilirsiniz. Radyo frekans ile ben aldırma işlemi;

  • Anestezi gerektirmez, gerekli görüldüğü takdirde lokal anestezi uygulanır.
  • Cihazdan gönderilen radyo dalgaları benleri buharlaştırarak yok olmasını sağlar.
  • Hastanede yatış gerektirmediğinden iş gücü kaybı yaşanmaz.

  Ben tedavisinde 23 yıllık deneyimi ile sektörün en iyisi olduğunu iddia eden Climed Nişantaşı kliniğimizde yer alan deneyimli doktorlarımız hasta kabullerine devam etmektedir. Bizleri dilediğiniz zaman arayabilir, ekibimizden destek talep edebilirsiniz.

  Ben Tedavisi Fiyatları

  Ben tedavisi fiyatları kliniğimize yöneltilen soruların başında yer alıyor. Ben tedavisi fiyatları toplumumuzda yüksek maliyetli bir işlem gibi bilinse de güvenilir sağlık kuruluşları ile iletişime geçmeniz durumunda oldukça ekonomiktir.  Climed Nişantaşı kliniğimizde hasta ve hasta yakınlarının menfaati doğrultusunda oluşturulan ben aldırma ücretlerinde sosyal güvencesi bulunan kişilere %50’lik bir indirim uygulamaktayız. Detaylı bilgi almak için iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

  Yorum ekle

  Biz Sizi Arayalım

  Ücretsiz muayene fırsatından hemen Yararlanın.


   ÜCRETSİZ MUAYENE FIRSATI

   Sağlığınız Bize Emanet

   Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.