10 Dakikada Kıl Dönmesinden Kurtulabilirsiniz

Ücretsiz Muayene Formu


  10 dakikada kıl dönmesinden kurtulabilmenizi sağlayan mikrosinüsektomi tekniği uzun yıllardan bu yana bünyemizde uygulanmaktadır. Kıl dönmesi tedavisi genellikle makat hastalığı olduğu için hastalarda neden olan utanma duygusundan ya da tedavi esnasında canının yanacağı düşüncesinden ötürü ertelenir. Bu erteleme sürecinde hastaların bitkisel ve geleneksel yöntemlere başvurması ise yapılan en büyük hatalar arasında yer alır. Çünkü kıl dönmesi bitkisel tedavisi mümkün olmayan cerrahi müdahalenin şart olduğu bir hastalıktır. Ameliyatsız kıl dönmesi tedavisi algısı yaratılarak satılan bitkisel karışımlara para ödememeli modern tıbba uygun olan yöntemler ile sorununuza çözüm üreten sağlık kuruluşlarını tercih etmelisiniz. Zira mikrosinüsektomi tekniği ile ameliyatsız kıl dönmesi tedavisi mümkün olmakta ve vakadan 10 dakika gibi kısa bir sürede kurtulabilmektesiniz. Nasıl mı? İşte cevabı..

  • Mikrosinüsektomi tekniği kıl dönmesinin neredeyse tamamının görüldüğü makat bölgesinde küçük bir kesi açılarak uygulanır.
  • Eğer apseli bir kıl dönmesi tedavisi uygulanacaksa öncelikle apse boşaltılır.
  • Vakaya göre değişen küçük kesi sonrasında dikiş atılmasını gerek duyulmayabilir.
  • Mikrosinüsektominin en büyük avantajı hastanın aynı gün evine dönebilmesidir. Bu teknikle beraber hastaların gündelik faaliyetlerinin sekteye uğramasının önüne geçilmesidir.

  Mikrosinüsektomi ile kıl dönmesi tedavisi için sayısız başarılı operasyona imza atan doktorlarımız hasta kabullerini sürdürmektedir. Önce insan sağlığı şiarı ile hizmet veren kurumumuza dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

  Kıl Dönmesi İle Hangi Bölüm İlgilenir?

  Kıl dönmesi tedavisi olmak üzere başvurmanız gereken bölüm genel cerrahidir. Genel cerrahların size uygun gördükleri tedavi yöntemi sonrasında kıl dönmesinden tamamen kurtulabilirsiniz. Bu nedenle kurumumuzla iletişime geçtiğinizde sizlere hizmet veren çağrı merkezi personelimiz genel cerrahi bölümüne yönlendirerek tedavi süreci ile ilgili tüm bilgileri aktaracaktır. Telefon, mail ve canlı destek hattı üzerinden kesintisiz ulaşabileceğiniz kurumumuz her daim hizmetinizdedir.

  WhatsApp Üzerinden Resim Gönderebilirsiniz

  Muayene olmak üzere şehir dışından gelemeyen hastalarımıza sunmuş olduğumuz imkanlardan biri de WhatsApp servisidir. GSM numaramızın WhatsApp servisi üzerinden vakanın resmini göndermeniz durumunda vaka ile ilgili ön bilgi alabilir, tedavi yöntemleri hakkında bilgilendirilebilirsiniz. Doktorlarımıza yönlendirdiğiniz mesajlara ivedilikle yanıt verilmektedir.

  Yorum ekle

  Biz Sizi Arayalım

  Ücretsiz muayene fırsatından hemen Yararlanın.


   ÜCRETSİZ MUAYENE FIRSATI

   Sağlığınız Bize Emanet

   Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.